Kaszki mleczno-ryżowe NESTLÉ w trzech dodatkowych smakach

Kaszki NESTLÉ ? najlepsze w kategorii*, dostępne są teraz w poszerzonej o trzy połączenia smakowe ofercie. Dodatkowe smaki: śliwka-morela, truskawka-jagoda oraz jabłko-wiśnia to propozycje, które pozwolą małym smakoszom cieszyć się aromatem letnich owoców przez cały rok.

Schemat żywienia niemowląt zaleca wprowadzanie posiłków mleczno-zbożowych jako ważnej części diety dzieci przed ukończeniem 1. roku życia. Jak mówi Anna Rzeszotek, Ekspert ds. Żywienia w Nestlé Polska S.A. ? Do końca 1. roku życia dziecko potraja urodzeniową masę ciała i dlatego zapotrzebowanie niemowląt na składniki odżywcze jest 5-krotnie większe niż potrzeby dorosłych, zaś pojemność brzuszka 5-krotnie mniejsza niż u osoby dorosłej. Ważne jest więc, by każdy posiłek dla dziecka zawierał składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach. Każda porcja kaszki mleczno-ryżowej NESTLÉ dopasowana jest do wielkości brzuszka malucha, a jednocześnie zawiera odpowiednią ilość składników odżywczych potrzebnych do wspierania jego prawidłowego rozwoju.


Kiedy podać pierwszą kaszkę?


Dzięki zawartości mleka modyfikowanego i lekkostrawnego ryżu, kaszki NESTLÉ mogą być dobrym sposobem na rozszerzenie diety dziecka już po 4. miesiącu życia. Wyjątkowa kompozycja zawartych w nich owoców pomaga urozmaicać dietę małego smakosza. Kaszki mleczno-ryżowe NESTLÉ mogą być podawane jeden lub dwa razy dziennie, w zależności od wieku, jako uzupełnienie innego pożywienia: mięsa, jarzyn, żołtka, itp.

Kaszki mleczno-ryżowe NESTLÉ to propozycja pożywnego posiłku malucha aż do 3. roku życia ze względu na:
? owocowe smaki,
? składniki wysokiej jakości,
? immunoskładniki takie jak cynk, żelazo oraz witaminy A** i C, które pomagają wspierać układ odpornościowy dziecka dzień po dniu,
? aktywne kultury bakterii Bifidus BL, które naturalnie zasiedlają przewód pokarmowy dzieci karmionych piersią.


Kaszki mleczno-ryżowe NESTLÉ w dodatkowych smakach to połączenie letnich owoców, mleka modyfikowanego oraz wysokiej jakości ryżu z kontrolowanych upraw, więc mogą być doskonałym sposobem na rozszerzanie menu malucha i łagodne przyzwyczajanie go do nowych smaków i konsystencji. Nowe warianty pozwolą maluszkowi poznać nowe smaki owoców,
o Kaszka mleczno-ryżowa śliwka-morela, po 4. miesiącu życia
o Kaszka mleczno-ryżowa truskawka-jagoda, po 6. miesiącu życia
o Kaszka mleczno-ryżowa jabłko-wiśnia, po 8. miesiącu życia

Pozostałe kaszki mleczno-ryżowe NESTLÉ:
o Kaszka mleczno-ryżowa banan, po 4. miesiącu życia
o Kaszka mleczno-ryżowa malina, po 4. miesiącu życia
o Kaszka mleczno-ryżowa morela, po 4. miesiącu życia
o Kaszka mleczno-ryżowa truskawka, po 6. miesiącu życia
o Kaszka mleczno-ryżowa banan-jabłko-gruszka, po 6. miesiącu życia
o Kaszka mleczno-ryżowa 5 owoców, po 9. miesiącu życia
o Kaszka mleczno-ryżowa kakao, po 12. miesiącu życia

Opakowanie: torebka 230g
Cena: 8,60 zł

* W ocenie konsumentów zapytanych w plebiscycie Laur Konsumenta 2014.
** Zawartość zgodnie z przepisami prawa.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Nestlé Polska S.A.. Dostarczył
Authors
Top