?Kroczki stawiamy, nagrody wygrywamy?, czyli akcja promocyjna marki Gerber

Właśnie wystartowała ogólnopolska akcja promocyjna marki Gerber pod hasłem ?Kroczki stawiamy, nagrody wygrywamy?. Obejmuje ona LOTERIĘ Z NAGRODAMI oraz akcję ZBIERAJ RABATY.

Loteria ?Kroczki stawiamy, nagrody wygrywamy? przewiduje dwa rodzaje nagród. Mniejsze upominki to 5000 bonów do sieci sklepów Smyk o wartości 100 zł. Co ciekawe, uczestnicy od razu dowiadują się, czy ich zgłoszenie zostało wylosowane. Druga część loterii obejmuje trzy nagrody pieniężne w wysokości 30 000 zł każda, rozlosowane spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń z danego miesiąca. Dodatkowo można wziąć udział w akcji ZBIERAJ RABATY i wygrać do 20% gwarantowanej zniżki na zakupy w sklepach Smyk.

Aby wziąć udział w loterii, należy do 30 czerwca 2015 r. kupić co najmniej 5 produktów Gerber z wieczkami potwierdzonych jednym paragonem, który należy zachować i zgłosić na stronie www.krokpokroczku.pl. Natomiast do udziału w akcji ZBIERAJ RABATY niezbędny jest zakup co najmniej 20 produktów Gerber z wieczkami. W tym przypadku może być on udokumentowany na kilku paragonach, które następnie kolekcjonuje się na stronie promocyjnej. W tym celu należy założyć konto na stronie www.krokpokroczku.pl i dodawać zebrane paragony. Po zalogowaniu się można zgłaszać produkty i sprawdzać m.in. ilość przyznanych rabatów. Co istotne, paragon z udokumentowanym zakupem pięciu (lub więcej) produktów Gerber umożliwia udział zarówno w loterii, jak i w akcji ZBIERAJ RABATY.

Więcej informacji na temat akcji na stronie www.krokpokroczku.pl.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Nestlé Polska S.A.. Dostarczył
Authors
Top