Dziecko LIFESTYLE

Dołącz do Drużyny Zająca!

Dołącz do Drużyny Zająca!
Załóż zajęcze uszy i szukaj z nami wesołych pisanek! W przedświątecznym tygodniu Drużyna Zająca rusza do akcji! W Agorze Bytom szykuje się niezła zabawa. Czekają bajeczne

Data publikacji: 2017-04-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dołącz do Drużyny Zająca!
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Załóż zajęcze uszy i szukaj z nami wesołych pisanek! W przedświątecznym tygodniu Drużyna Zająca rusza do akcji! W Agorze Bytom szykuje się niezła zabawa. Czekają bajeczne nagrody.

Dołącz do Drużyny Zająca! Dziecko, LIFESTYLE - Załóż zajęcze uszy i szukaj z nami wesołych pisanek! W przedświątecznym tygodniu Drużyna Zająca rusza do akcji! W Agorze Bytom szykuje się niezła zabawa. Czekają bajeczne nagrody.

Poniedziałek to początek przedświątecznych atrakcji dla najmłodszych, jakie przygotowała dla nich Agora Bytom. Specjalnie dla dzieci codziennie przez pięć dni – od 10 do 14 kwietnia, na terenie galerii zostanie ukrytych 10 wyjątkowych pisanek wielkanocnych.

– Niczym nie będą przypominały tych tradycyjnych – mówi  Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. – Będą to designerskie jaja malowane niczym ninja, sowa, pirat czy jednooki potwór. Z pewnością rozbudzą wyobraźnię każdego malucha.

Drużyna Zająca ruszy do akcji każdego dnia od godz. 10:00. Codziennie poszukiwania będą trwały do czasu odnalezienia wszystkich pisanek. Ich kryjówki nie będą się jednak znajdowały w sklepach, a w pasażu galerii. Na najlepszych małych poszukiwaczy czekają nagrody. Do wygrania plecaki – worki z naturalnej bawełny, które można zabrać do szkoły, przedszkola lub na wiosenną wycieczkę. Na każdym z nich znajdzie się specjalnie zaprojektowana zajęcza ilustracja Kamili Loskot. To artystka z Tarnowskich Gór, tworząca niezwykłe, bajeczne grafiki, głównie z myślą o dzieciach. W sumie do wygrania będzie 50 nagród. By odebrać plecak, wystarczy zgłosić się z odnalezionym jajkiem do Punktu Info (na parterze galerii).

– Zachęcamy dzieci, by pomogły Zającowi i włączyły się w poszukiwania! – mówi  Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. – Każda odnaleziona pisanka to gwarantowana nagroda. Zapowiada się naprawdę dobra zabawa!

Na tym nie koniec atrakcji. Codziennie od godz. 16:00 wielkanocne hostessy będą rozdawały maluchom papierowe zajęcze uszka.

 

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino, i sala widowiskowa. Tylko w ostatnim czasie swoje salony otworzyły tutaj: Cukiernia Adorato, X-Zone, Yes, Pako Lorente, Top Shop, Out.Let, Jankes, Pierogarnia, Mr Rolls, a także cztery stoiska – Teletorium, Golden Rose, eSmokingWorld i Ormilla. To nie koniec nowości – zarządca zapowiada kolejne otwarcia. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

A to już wiesz?  Doświadczyć znaczy umieć, czyli szansa na szkolne laboratoria

 

Prace Kamili Loskot można obejrzeć na stronie: https://www.instagram.com/loskotkamila/

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dołącz do Drużyny Zająca! Dziecko, LIFESTYLE - Załóż zajęcze uszy i szukaj z nami wesołych pisanek! W przedświątecznym tygodniu Drużyna Zająca rusza do akcji! W Agorze Bytom szykuje się niezła zabawa. Czekają bajeczne nagrody.
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy