Produkty

Modna torba dla mamy

Modna torba dla mamy
Modna torba dla mamy Sezon wiosenno- letni rządzi się swoimi prawami. Do łask wracają jasne kolory i energetyczne wzory. A najnowsza kolekcja toreb dla mam

Modna torba dla mamy
Sezon wiosenno- letni rządzi się swoimi prawami. Do łask wracają jasne kolory i energetyczne wzory. A najnowsza kolekcja toreb dla mam Duo Signature Skip Hop jest tego najlepszym przykładem.

Modnie
Projektanci toreb dla mam, wychodząc naprzeciw potrzebom młodych, nowoczesnych rodziców, pokazują, że moda może iść w parze z funkcjonalnością. I to jak! Najnowsza kolekcja toreb Skip Hop udowadnia, że mama może czuć się modnie i wyglądać atrakcyjnie w każdych okolicznościach, także w czasie wyjścia z maluchem na spacer. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, ozdobiona metalowym elementem, który ma także swoje praktyczne zastosowanie- służy do przywieszania kluczy, smoczka lub zabawki dziecka. Zamiast infantylnych wzorów- design dedykowany dorosłym, zamiast pstrokatych, dziecięcych kolorów- dorosła, wyważona, modna kolorystyka. To wszystko sprawia, że bycie modną, atrakcyjną, kobiecą młodą mamą jest o wiele łatwiejsze.

Wygodnie
Czego najbardziej potrzebują młode mamy, by czuć się dobrze, a jednocześnie, by mieć pewność, że mają pod ręką wszystko to, co jest niezbędne w czasie opieki nad maluchem? Nowoczesne, modne i wygodne torby (np. torby z kolekcji Duo Signature Skip Hop). To właśnie te torby spełniają wszystkie oczekiwania i wymogi młodych mam, świetnie się sprawdzają w czasie opieki nad dzieckiem. Duża kieszeń zapinana na zamek, elastyczne kieszonki na butelki, aż 10 małych kieszonek na drobne, ale bardzo przydatne drobiazgi, przegródki- to wszystko sprawia, że w torbie młodej mamie panuje ład i porządek, a mama ma pod ręką absolutnie wszystko to, co jest potrzebne, by dobrze opiekować się dzieckiem poza domem- pieluszki, ubranka na zmianę, butelkę, jedzenie, zabawki, po prostu wszystko. Jest nawet specjalna mata do przewijania. Ale w torbie znajduje się też i miejsce dla rodzica- m.in. na dokumenty, klucze do mieszkania czy kluczyki do samochodu.

A to już wiesz?  Wózek dziecięcy wielofunkcyjny Indigo Isabel Marine NOWOŚ

Torby dla mam Duo Signature Skip Hop ze sklepu www.babymama.pl to rozwiązanie, które młodzi rodzice po prostu lubią. Nie tylko dlatego, że najnowsza kolekcja toreb Skip Hop jest jeszcze bardziej funkcjonalna i jeszcze lepiej łączy to, co praktyczne z tym, co estetyczne, ale przede wszystkim dlatego, że jest prawdziwie uniwersalna.

Torba Duo Signature Chevron Skip Hop_1

Torba Duo Signature Chevron Skip Hop_2

Torba Duo Signature Chevron Skip Hop_3

Torba Duo Signature Chevron Skip Hop_4

Torba Duo Signature Lime Skip Hop_1

Torba Duo Signature Lime Skip Hop_2

Torba Duo Signature Lime Skip Hop_3

Torba Duo Signature Lime Skip Hop_4

Torba Duo Signature Onyx Skip Hop_1

Torba Duo Signature Onyx Skip Hop_2

Torba Duo Signature Onyx Skip Hop_3

Więcej informacji o torbach dla mam Duo Signature Skip Hop rodzice znajdą na www.babymama.pl

Torba Duo Signature Lime Skip Hop- cena: 239,00
Torba Duo Signature Onyx Skip Hop- cena: 239,00
Torba Duo Signature Chevron Skip Hop- cena: 239,00

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy