Dziecko LIFESTYLE

Bezpłatne opaski „niezgubki” już w Agorze Bytom

Bezpłatne opaski „niezgubki” już w Agorze Bytom
Niepozorny gadżet, który dba o bezpieczeństwo dziecka w trakcie zakupów, wakacyjnych zabaw czy wycieczek. Specjalne opaski „niezgubki” od lipca można bezpłatnie otrzymać w Agorze

Data publikacji: 2018-07-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Bezpłatne opaski „niezgubki” już w Agorze Bytom
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Niepozorny gadżet, który dba o bezpieczeństwo dziecka w trakcie zakupów, wakacyjnych zabaw czy wycieczek. Specjalne opaski „niezgubki” od lipca można bezpłatnie otrzymać w Agorze Bytom.

Bezpłatne opaski „niezgubki” już w Agorze Bytom Dziecko, LIFESTYLE - Niepozorny gadżet, który dba o bezpieczeństwo dziecka w trakcie zakupów, wakacyjnych zabaw czy wycieczek. Specjalne opaski „niezgubki” od lipca można bezpłatnie otrzymać w Agorze Bytom.

Gadżet pomaga zadbać o bezpieczeństwo malucha – opiekun może wpisać na opasce swój numer kontaktowy. „Niezgubki” są darmowe – wystarczy przyjść do Punktu Informacyjnego (parter galerii, przy głównym wejściu) i poprosić o opaskę. Dostępne są w dwóch różnych wzorach i kolorach: z owocami i lodami lub zwierzętami, w tym uwielbianymi przez dzieci leniwcami i tukanami. Zostały wykonane z wytrzymałych, atestowanych i bezpiecznych materiałów.

 

– „Niezgubki” to wyjątkowo skuteczna metoda poprawy bezpieczeństwa maluchów w zatłoczonych miejscach – w galeriach, na spacerze, w mieście czy w trakcie wakacyjnego wyjazdu. Właśnie dlatego Agora Bytom rozdaje opaski za darmo. Cieszy nas, że możemy w ten prosty sposób pomóc opiekunom zadbać o bezpieczeństwo ich pociech – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

 

Dla malucha „niezgubka” na nadgarstku to oryginalna ozdoba-zabawka, a dla rodzica spokój ducha i świadomość, że jeśli dziecko oddali się, ktoś, kto je znajdzie, będzie mógł natychmiast skontaktować się z rodzicem. Wystarczy spojrzeć na numer i zadzwonić. Warto też nauczyć dzieci, żeby w sytuacji, gdy w pobliżu nie ma mamy lub taty, pokazać napotkanej osobie opaskę. Dorośli będą wiedzieć, co robić dalej.

 

Centrum przyjazne dzieciom i rodzicom

Znajdująca się w centrum Bytomia galeria regularnie wprowadza rozwiązania przyjazne rodzinom. Klienci Agory Bytom mają do dyspozycji m.in. Bajtel Plac, czyli inspirowaną śląskim podwórkiem strefę zabaw ze ślizgawkami, drabinkami i bujakami oraz stoliki do rysowania i tablicę do malowania kredą. W sąsiedztwie Placu znajduje się również Pokój Rodzica, w którym można wygodnie przebrać i nakarmić dziecko czy skorzystać z mikrofalówki. Obok zlokalizowana jest toaleta przystosowana do wzrostu najmłodszych. Dodatkowo w galerii organizowane są bezpłatne warsztaty dla dzieci, w trakcie których maluchy mają możliwość zdobywania wiedzy poprzez zabawę. W tym roku w trakcie wakacji dzieci mogą skorzystać z darmowych lekcji języka angielskiego realizowanych przez szkołę Profi-Lingua.

A to już wiesz?  Makijaż permanentny wpływa pozytywnie na samoocenę kobiet

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

 

 

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Bezpłatne opaski „niezgubki” już w Agorze Bytom Dziecko, LIFESTYLE - Niepozorny gadżet, który dba o bezpieczeństwo dziecka w trakcie zakupów, wakacyjnych zabaw czy wycieczek. Specjalne opaski „niezgubki” od lipca można bezpłatnie otrzymać w Agorze Bytom.
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy