Migrena

Bóle głowy, światłowstręt, nadwrażliwość na dźwięk? Sierpień 2014 Miesiącem Migreny

Bóle głowy, światłowstręt, nadwrażliwość na dźwięk? Sierpień 2014 Miesiącem Migreny
Przedstawiamy infomrację organizatora akcji Sierpień 2014 Miesiącem Migreny: Warszawa, 14.08.2014 r. Sierpień Miesiącem Migreny Marka Excedrin MigraStop ogłasza sierpień 2014 Miesiącem Migreny. Program ? Zrozum

Przedstawiamy infomrację organizatora akcji Sierpień 2014 Miesiącem Migreny:

Warszawa, 14.08.2014 r.
Sierpień Miesiącem Migreny

Marka Excedrin MigraStop ogłasza sierpień 2014 Miesiącem Migreny. Program ? Zrozum lepiej swoją migrenę z Excedrin Migrastop? został zainagurowany specjalnie dla osób cierpiących na migrenę. Przez cały miesiąc migrenicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o swojej dolegliwości i nauczyć się jak z nią postępować. W trakcie trwania programu, w wybranych aptekach pacjenci będą mogli otrzymać bezpłatny poradnik na temat migreny i spososobów radzenia sobie z nią.

Życie z migreną jest niezwykle trudne, ponieważ oprócz uciążliwych symptomów choroby, takich jak bóle głowy, światłowstręt, nadwrażliwość na dźwięk, czy nudności, jest to także dolegliwość, która atakuje bez uprzedzenia. Dlatego migrenicy często mają problemy z radzeniem sobie z codziennymi obowiązkami zawodowymi i osobistymi. Jednak osoby cierpiące na migrenę mogą ograniczyć negatywny wpływ tej choroby na ich życie. Zbiorem użytecznych wskazówek jest stworzony przez markę Excedrin MigraStop specjalny poradnik Zrozum lepiej swoja migrenę z Excedrin MIgrastop, który zawiera istotne informacje właśnie dla osób cierpiących na migrenę.

Z poradnika można dowiedzieć się, jak rozpoznać pierwsze objawy ataku migreny i znaleźć przydatne informację na temat leczenia i profilaktyki tej choroby. Poradnik pokazuje związek miedzy migreną a takimi czynnikami jak płeć, dieta, czy uwarunkowania genetyczne. Ponadto, zawiera
10 praktycznych porad na temat migreny, które każdy może od razu wprowadzić w swoje życie aby sprawić by życie z migreną nie było aż tak kłopotliwe. Uzupełnieniem ciekawych i praktycznych informacji, są liczne grafiki, które w prosty sposób ilustrują problemy migrenowe.

Poradnik Zrozum lepiej swoją migrenę z Excedrin Migrastop już w sierpniu będzie można otrzymać bezpłatnie w wybranych aptekach.
Excedrin MigraStop to jedyny taki lek w Polsce, dostępny bez recepty, stworzony specjalnie z myślą o osobach cierpiących na migrenę. Lek ten zawiera trójskładnikową formułę (paracetamol, kofeina, kwas acetylosalicylowy) o klinicznie potwierdzonym działaniu . Dzięki takiej kombinacji zwalcza nie tylko ból głowy, ale też inne objawy migreny, takie jak nudności, światłowstręt czy dźwiękowstręt. 94% osób pacjentów, którzy wypróbowało Excedrin Migrastop potwierdziło w badaniu skuteczność tego leku

A to już wiesz?  Migrena – jak pokonać silny ból głowy?

Excedrin 20 Tabletek-001-2014-08-18 _ 01_53_06-80

Miesi_c Migreny-002-2014-08-18 _ 01_53_06-80

image001-004-2014-08-18 _ 01_53_06-80

Poradnik dla migrenikow - ok_adka-003-2014-08-18 _ 01_53_06-80

Więcej na www.excedrin.pl http://www.miesiacmigreny.pl/

O firmie Novartis
Novartis jest światowym liderem w dziedzinie szeroko pojętej ochrony zdrowia. Firma odpowiada
na rosnące potrzeby pacjentów i społeczeństwa, wprowadzając innowacyjne i skuteczne produkty farmaceutyczne oraz medyczne: leki innowacyjne, wysokiej jakości leki generyczne, szczepionki, materiały diagnostyczne oraz leki i wyroby medyczne dostępne bez recepty. Novartis jest jedyną firmą, która zajmuje wiodącą pozycję we wszystkich tych obszarach. Więcej informacji na stronie www.novartis.pl.

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Obłoza
Junior Account Executive
Edelman Polska
Tel: (22) 576 30 70
e-mail: [email protected]

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Excedrin MigraStop. Tabletki powlekane. Jedna tabletka powlekana zawiera 250 mg kwasu acetylosalicylowego, 250 mg paracetamolu oraz 65 mg kofeiny. Wskazania do stosowania: Doraźne leczenie bólu głowy oraz napadów migreny z aurą lub bez aury. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy, paracetamol, kofeinę lub którąkolwiek z substancji pomocniczych. U pacjentów, u których stosowanie kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych, takich jak diklofenak czy ibuprofen, powoduje napady astmy, pokrzywkę lub ostre zapalenie błony śluzowej nosa; czynny wrzód żołądka lub jelit, krwawienie lub perforacja przewodu pokarmowego oraz u pacjentów ze zdiagnozowanym
owrzodzeniem żołądka i jelit; hemofilia lub inne skazy krwotoczne; ciężka niewydolność nerek lub wątroby; ciężka niewydolność serca; przyjmowanie metotreksatu w dawce większej niż 15 mg na tydzień; trzeci trymestr ciąży.
Podmiot odpowiedzialny: Novartis Consumer Health GmbH, Niemcy.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy