Dziecko LIFESTYLE

Cudowny Dzień Dziecka z Biedronką i Czarnym Kotem w Zielonych Arkadach

Cudowny Dzień Dziecka z Biedronką i Czarnym Kotem w Zielonych Arkadach
Spotkanie z bohaterami ulubionych bajek to marzenie wielu

Data publikacji: 2018-05-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Cudowny Dzień Dziecka z Biedronką i Czarnym Kotem w Zielonych Arkadach
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Spotkanie z bohaterami ulubionych bajek to marzenie wielu dzieci.

Cudowny Dzień Dziecka z Biedronką i Czarnym Kotem w Zielonych Arkadach Dziecko, LIFESTYLE - Spotkanie z bohaterami ulubionych bajek to marzenie wielu dzieci.

Spotkanie z bohaterami ulubionych bajek to marzenie wielu dzieci. Zielone Arkady po raz kolejny je spełnią – z okazji Dnia Dziecka przez cały weekend (1-3 czerwca) na najmłodszych będą czekać tytułowi bohaterowie bajki Miraculum: Biedronka i Czarny Kot oraz strefy pełne atrakcji, a wśród nich Mini Kino, Mega Gra i klocki XXL. To będzie Cudowny Dzień Dziecka!

Co zrobić, aby Dzień Dziecka był niezapomniany? Dostarczyć najmłodszym niezwykłych wrażeń. A tych nie zabraknie podczas Cudownego Dnia Dziecka w Zielonych Arkadach. W dniach 1-3 czerwca bydgoskie centrum handlowe zamieni się w krainę Miraculum, którą odwiedzą Biedronka i Czarny Kot – tytułowi bohaterowie jednej z ulubionych bajek. Najcenniejszym prezentem dla dzieci jest czas spędzony wspólnie z rodziną. Dlatego zapraszamy wszystkich na Cudowny Dzień Dziecka, który będzie nie tylko obfitował w atrakcje dla najmłodszych, ale też przekona rodziców, że tak naprawdę każdy ma w sobie coś z dziecka – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Na uczestników wydarzenia będą czekały strefy pełne atrakcji. W Strefie Maski Bohatera dzieci samodzielnie wykonają papierowe maski ulubionych postaci, a w Strefie Sztuki 3D za pomocą magicznego długopisu zrobią dowolny projekt. Dla małych designerów zostanie przygotowana Strefa Projektanta, w której stworzą elementy biżuterii, a także zaprojektują stylizacje dla tekturowych modeli. Nie zabraknie też Mega Gry oraz wyłożonego miękkimi poduchami Mini Kina, w którym uczestnicy będą mogli obejrzeć odcinki ulubionego serialu. Dla najmłodszych zostanie przygotowana Strefa Malucha, a w niej kredki i kolorowanki Biedronki i Czarnego Kota. Atrakcją dla dzieci będzie także malowanie buziek. Na Mini Placu Zabaw znajdą się klocki XXL, a także namiot do zabawy. Każdy fan będzie mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Biedronką i Czarnym Kotem.

A to już wiesz?  MEN odpowiada: uczniowie nadal będą odrabiać lekcje

Wydarzenie „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” odbędzie się na Placu Eventowym w dniach 1-3 czerwca: 1 czerwca w godzinach 15:00-18:00, a 2 i 3 czerwca w godzinach 11:00-18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Cudowny Dzień Dziecka z Biedronką i Czarnym Kotem w Zielonych Arkadach Dziecko, LIFESTYLE - Spotkanie z bohaterami ulubionych bajek to marzenie wielu dzieci.
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

hastagi na stronie:

#biedronka ma małżenstwo z czarnym kotem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy