Ciąża i poród

Dietetycy zapraszają dzieci i rodziców do ogrodów Kancelarii Premiera

Dietetycy zapraszają dzieci i rodziców do ogrodów Kancelarii Premiera
Dietetycy zapraszają dzieci i rodziców do ogrodów Kancelarii Premiera Doświadczeni dietetycy z Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej (NCEZ) zapraszają na niedzielę 3 czerwca – z okazji

Dietetycy zapraszają dzieci i rodziców do ogrodów Kancelarii Premiera

Doświadczeni dietetycy z Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej (NCEZ) zapraszają na niedzielę 3 czerwca – z okazji Dnia Dziecka – do wspólnej zabawy oraz do skorzystania z bezpłatnych porad dietetycznych dla dzieci i rodziców.

Specjalne stoisko NCEZ poświęcone tematyce żywieniowej będzie można odwiedzić w ogrodach Kancelarii Premiera w Warszawie 3 czerwca 2018 r. (w godz. 10.00-16.30) podczas pikniku „Kto Ty jesteś? – Polak Mały”, w ramach świętowania Dnia Dziecka w 100-lecie Niepodległej Polski.

Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej (www.ncez.pl) przygotowało moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. Specjaliści dietetycy z Centrum Dietetycznego Online pomogą rozwiązać problemy żywieniowe małych i dużych gości stoiska. Każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnej analizy masy ciała i porad dietetycznych. Dla najmłodszych przygotowano zgadywanki, gry i zabawy edukacyjne o tematyce żywieniowej.

Goście pikniku będą mogli oczywiście sprawdzić, czy mają odpowiednią masę ciała, ale także będą mieli możliwość zapoznać się z oceną kaloryczności napojów. Rodzice natomiast zdobędą wiedze na temat modelowego talerza żywienia dzieci i młodzieży, czyli komponowania zbilansowanych posiłków.

Warto pamiętać, że dietetycy z Centrum Dietetycznego Online są do dyspozycji wszystkich osób szukających porady żywieniowej i udzielają bezpłatnych porad przez internet. Chętnie odpowiedzą na każde nurtujące nas pytanie dotyczące żywienia i diety. Wszyscy zainteresowani z całej Polski mogą już dziś zapisać się na bezpłatną konsultację dietetyczną on-line pod adresem: www.poradnia.ncez.pl

Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej funkcjonuje w ramach Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Działania NCEŻ, w tym także porady udzielane przez Centrum Dietetyczne Online, realizowane są we współpracy z Ministerstwem Zdrowia, a finansowane w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

A to już wiesz?  Rozstępy – nieestetyczny problem nastolatek, kobiet w ciąży i nie tylko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy