Dziecko LIFESTYLE

Katarzyna Stachowicz-Gacek we Wrocławiu

Katarzyna Stachowicz-Gacek we Wrocławiu
Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i

Data publikacji: 2019-04-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Katarzyna Stachowicz-Gacek we Wrocławiu
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka

Katarzyna Stachowicz-Gacek we Wrocławiu Dziecko, LIFESTYLE - Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka

Święto literatury dziecięcej we Wrocławiu

 

Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka to wydarzenie promujące najlepszą literaturę dziecięcą i ulubionych autorów małych pasjonatów czytania. W tym roku wielkie książkowe święto zawita do sześciu polskich miast. We Wrocławiu dla najmłodszych przygotowano cztery wydarzenia w ramach Festiwalu. W planach spotkania m.in. z: Cezarym Harasimowiczem, autorem „Mirabelki”, która przedstawia losy XX-wiecznej Warszawy, Magdaleną Zarębską – popularną pisarką z Dolnego Śląska oraz spektakl „Elmer – słoń w kratkę”. Wstęp na wszystkie wydarzenia odbywające się w salonie Empik Renoma jest bezpłatny.

 

Program edukacyjny Empiku Przecinek i Kropka skierowany jest do wszystkich młodych miłośników książek oraz tych, którzy dopiero chcą nauczyć się przenikać do baśniowego świata literatury. Festiwal Książki Dziecięcej to doskonała propozycja dla całych rodzin, właśnie tam, rodzice i dzieci mogą znaleźć najciekawsze nowości wydawnicze, odkrywać najpiękniej zilustrowane publikacje, uczestniczyć w rozwijających kreatywność warsztatach i spotkaniach z najpopularniejszymi twórcami książek.

 

Katarzyna Stachowicz-Gacek

2 kwietnia, godz. 11:00

„Supercepcja. Początek” (Wydawnictwo Znak) Katarzyny Stachowicz-Gacek to opowieść o trójce przyjaciół, których połączyły niezwykłe umiejętności. Potrafią usłyszeć bicie serca wiewiórki w parku, bezszelestnie wspiąć się po gładkiej metalowej ścianie albo wytropić dowolną osobę na podstawie… jej drugiego śniadania. Dzięki tym niezwykłym zdolnościom Julka, Klara i Tymon mogą dokonywać rzeczy niemożliwych, ale taki dar może stać się też przekleństwem. Być zwyczajnym nastolatkiem z niezwykłymi zdolnościami – to nie takie proste, jak się wydaje. Spotkanie z autorką to idealny wybór dla tych, którzy zawsze marzyli o posiadaniu super mocy.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Katarzyna Stachowicz-Gacek we Wrocławiu Dziecko, LIFESTYLE - Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Lato w Blue City

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy