Ciąża i poród

Linia Merrell MOAB blisko 10 lat tradycji

Linia Merrell MOAB blisko 10 lat tradycji Powstała blisko 10 lat temu linia Merrell MOAB, to dziś ikona wśród obuwia outdoorowego. W sezonie jesień-zima 2016

Linia Merrell MOAB blisko 10 lat tradycji

Powstała blisko 10 lat temu linia Merrell MOAB, to dziś ikona wśród obuwia outdoorowego. W sezonie jesień-zima 2016 w kolekcji Merrell pojawi się aż 6 wariantów tego modelu, które dzięki zastosowaniu różnych technologii sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych, niezależnie od rodzaju aktywności.

Jesienno-zimowe hasło Merrell DO WHAT’S NATURAL nawiązuje do wyznawanych od ponad 30 lat wartości marki, inspiruje użytkowników do przeżywania outdoorowych przygód i wyrażania siebie poprzez aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, nawet podczas zimnych i deszczowych dni.
W duchu tej filozofii stworzono linię Merrell MOAB. Pierwsze buty tej serii powstały blisko 10 lat temu, zapewniając maksymalny komfort stopom i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Modele te cieszą się niesłabnącą popularnością, są uważane przez użytkowników za ikonę wśród obuwia przeznaczonego do aktywności sportowych. Dlatego projektanci modeli MOAB, chcąc dotrzymać kroku potrzebom najbardziej wymagających miłośników outdooru, wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie i materiały dostępne na rynku.

W sezonie jesień-zima 2016 w kolekcji Merrell pojawi się 6 modeli MOAB: Moab Polar Waterproof, Moab FST MID Gore-Tex, Moab FST Gore-Tex, Moab FST, Moab Rover oraz Moab Rover Mid Waterproof.

Wszystkie modele MOAB charakteryzują się doskonałym dopasowaniem do stopy, odpowiednio wyprofilowanym podbiciem oraz gumowym wzmocnieniem z przodu buta chroniącym palce. Zastosowane podeszwy: Vibram® lub M-Select GRIP z 5 mm wypustkami gwarantuje znakomitą przyczepność, niezależnie od podłoża. Podeszwa środkowa z technologią Merrell Air Cushion oraz formowana pod ciśnieniem wkładka EVA amortyzują stopę na wymagającym podłożu. By stawić czoła załamaniom pogody, modele Moab FST MID Gore-Tex, Moab FST Gore-Tex posiadają membranę Gore-Tex®, która zapobiega przemakaniu, a jednocześnie zapewnia wysoki stopień oddychalności. MOAB Polar Waterproof został wykonany z zastosowaniem, opatentowanej przez Merrell technologii M-Select DRY oraz izolacji M-Select Warm, zapewniających odpowiednią ochronę przed przemoczeniem i wychłodzeniem, dzięki czemu buty doskonale sprawdzą się podczas wędrówek
w zimne dni.
W kolekcji MOAB znalazły się również modele, stworzone dla miłośników outdoorowych przygód, którzy nawet w mieście nie chcą tracić kontaktu z naturą – Moab Rover oraz Moab Rover Mid Waterproof. Zastosowanie technologii, które na co dzień możemy znaleźć w outdoorowej kolekcji, zapewni komfort i ochronę stopie podczas aktywnych dni w mieście, a także podczas krótkiego wypadu na weekend.

A to już wiesz?  Czy w ciąży można pić kawę? Czy kofeina szkodzi przyszłej mamie?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy