Dziecko LIFESTYLE

LodyBonano dla prymusów i nie tylko. Informacja prasowa

Data publikacji: 2017-06-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: LodyBonano dla prymusów i nie tylko. Informacja prasowa
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Upragnione i wyczekane wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Dosłownie już za chwilę uczniowie odbiorą swoje świadectwa i udadzą się na zasłużony wypoczynek.

LodyBonano dla prymusów i nie tylko. Informacja prasowa Dziecko, LIFESTYLE - Upragnione i wyczekane wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Dosłownie już za chwilę uczniowie odbiorą swoje świadectwa i udadzą się na zasłużony wypoczynek.

Upragnione i wyczekane wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Dosłownie już za chwilę uczniowie odbiorą swoje świadectwa i udadzą się na zasłużony wypoczynek. Wszystkim, którzy w roku szkolnym nie próżnowali, marka LodyBonano przygotowała nie lada niespodziankę.

 

23 czerwca we wszystkich polskich szkołach rozbrzmi po raz ostatni przed wakacjami dzwonek a uczniowie opuszczą szkolne mury rozpoczynając tym samym ponad dwumiesięczną labę.

 

– W tym dniu chcemy docenić sukcesy szkolne naszej uczącej się klienteli, dlatego najlepsi mogą liczyć na słodkie niespodzianki – mówi Sylwia Korpacz, manager do spraw wizerunku i marketingu firmy LodyBonano.

 

Każde dziecko, które tuż po zakończeniu roku szkolnego odwiedzi jedną z wielu lodziarni i pokaże świadectwo z  czerwonym paskiem, otrzyma miłą nagrodę. Wzorowi uczniowie będą mogli wybrać jeden z deserów. Może to być mały Americanos, Kajtuś, Disney lub Rurka Niekapka.

 

– Jest jeszcze trochę czasu, więc jeśli to możliwe,  może warto poprawić oceny i podciągnąć ich średnią. Czerwony pasek będzie gwarancją otrzymania w prezencie lodów o niepowtarzalnym smaku – zachęca przedstawicielka marki.

 

Tak się szczęśliwie składa, że 23 czerwca przypada również piękne święto – Dzień Ojca. – Każda okazja jest dobra, aby wybrać się wspólnie na lody. Lodziarnie LodyBonano w całej Polsce czekają na rodziców i ich dzieci z wzorowymi świadectwami. Serdecznie zapraszamy na słodkie rozpoczęcie wakacji – mówi Sylwia Korpacz. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
LodyBonano dla prymusów i nie tylko. Informacja prasowa Dziecko, LIFESTYLE - Upragnione i wyczekane wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Dosłownie już za chwilę uczniowie odbiorą swoje świadectwa i udadzą się na zasłużony wypoczynek.
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dziecko   #LIFESTYLE