Dziecko LIFESTYLE

Port Łódź dla dzieci

Port Łódź dla dzieci
Na najbliższy weekend Port Łódź przygotował liczne zabawy i niespodzianki dla

Data publikacji: 2016-05-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Port Łódź dla dzieci
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Na najbliższy weekend Port Łódź przygotował liczne zabawy i niespodzianki dla dzieci.

Port Łódź dla dzieci Dziecko, LIFESTYLE - Na najbliższy weekend Port Łódź przygotował liczne zabawy i niespodzianki dla dzieci.

Na najbliższy weekend Port Łódź przygotował liczne zabawy i niespodzianki dla dzieci. Największą atrakcją będzie odbywający się w Centrum casting na małe gwiazdy telewizji Mini Mini. Najmłodsi będą mogli również wziąć udział w zajęciach plastycznych i tanecznych, a także wykonać prezent na zbliżający się Dzień Matki.

MŁODE TALENTY POSZUKIWANE

Port Łódź będzie jednym z sześciu miejsc w Polsce i jedynym w Łodzi, gdzie w weekend, 21 i 22 maja odbędzie się casting do nowego programu najpopularniejszej dziecięcej telewizji, który swoją premierę będzie miał  jesienią tego roku. Wraz z gospodarzem – Filipem Joślarem z Grupy MoCarta, w każdym odcinku zwycięzcy będą wspólnie z widzami uczyć się innego układu tanecznego i poznawać nowe piosenki. W castingu mogą wziąć udział dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Rejestracja internetowa już się zakończyła, jednak rodzice będą mieli jeszcze szansę, by zapisać swoją pociechę na casting także podczas samego wydarzenia. Liczba miejsc jest jednak ograniczona.

RYBKA MINI MINI ZAPRASZA DO WSPÓLNEJ ZABAWY

Na weekendowym evencie pojawi się ukochana żółta rybka maluchów. Na wszystkie dzieci, niezależnie od castingu, będą czekać liczne atrakcje m. in. wspólna zabawa z animatorami w kąciku plastycznym i edukacyjnym, kolorowanki i ciastolinowa Rybka MiniMini. Najmłodsi nauczą się dobrych manier obowiązujących przy stole, popularnych polskich przysłów, a także dowiedzą się jak zachować bezpieczeństwo na drodze. Będzie można też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia ze śmiesznymi gadżetami w specjalnej fotobudce i obejrzeć swoje ulubione bajki w  przygotowanym na tę okazję kinie MiniMini.  

KOCHAMY NASZE MAMY

Ostatni tydzień maja w Porcie Łódź Junior upłynie z kolei pod znakiem święta Mamy. Dzieci, pod okiem animatorów, będą mogły własnoręcznie wykonać upominki dla swoich mam. Najmłodsi opowiedzą, jak najbardziej lubią spędzać czas z mamą, będzie także kącik plastyczny i wspólne gry z nagrodami. Dodatkowo na każde dziecko, które odwiedzi Port Łódź Junior czekają w poczęstunku jabłka, zdrowa przekąska pomiędzy kolejnymi atrakcjami. 

A to już wiesz?  Lek na COVID-19? Uważaj na fałszywe produkty

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Port Łódź dla dzieci Dziecko, LIFESTYLE - Na najbliższy weekend Port Łódź przygotował liczne zabawy i niespodzianki dla dzieci.
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy