Kosmetyki

Always Sensitive – miękkie dla skóry, rekomendowane przez dermatologów

20.05.2019 r. Always Sensitive – miękkie dla skóry, rekomendowane przez dermatologów! Aż 46% konsumentek deklaruje*, że oprócz ochrony, najważniejsza w czasie miesiączki jest dla nich

20.05.2019 r.

Always Sensitive – miękkie dla skóry, rekomendowane przez dermatologów!

Aż 46% konsumentek deklaruje*, że oprócz ochrony, najważniejsza w czasie miesiączki jest dla nich miękkość podpaski. Jest ona ważna nie tylko do utrzymania dobrej kondycji skóry. Zapewnia dobre samopoczucie, tak ważne w tych dniach. Właśnie dla maksymalnego komfortu skóry i skutecznej ochrony stworzono linię produktów Always Sensitive, która uzyskała rekomendację ekspertów cenionego europejskiego towarzystwa Skin Health Alliance (SHA). Daje ona konsumentom gwarancję, że produkty są bezpieczne dla skóry.

Miękkie dla skóry
Jednym z podstawowych zmysłów każdego człowieka jest dotyk. Odgrywa on ważną rolę w naszym życiu, już od wczesnych lat niemowlęcych, kiedy jako dzieci z jego pomocą poznajemy świat. Receptory dotyku mieszczą się w skórze. Podczas miesiączki, skóra w miejscach intymnych jest szczególnie wrażliwa na bodźce i podrażnienia więc każdy dotyk może być źródłem przyjemności ale także dyskomfortu a nawet bólu. Dlatego właśnie gdy nasza skóra narażona jest na otarcia przez podpaski, czy kontakt z wilgocią, z ulgą sięgamy po miękkie , delikatne produkty.

„Problemy skórne okolic intymnych związane z okresem menstruacji są niestety tematem poruszanym niedostatecznie często, a szkoda, bo potrafią one przysparzać wielu niedogodności, również długotrwałych. Poza doborem przewiewnej bielizny oraz regularną higieną, bardzo ważny jest wybór podpasek wysokiej jakości, takich, które są zarówno delikatne dla skóry jak i odpowiednio chłonne, przez co chronią ją przed nadmiarem wilgoci. Miękkość i należyte wchłanianie to również ochrona skóry pachwin czyli obszaru szczególnie narażonego na obtarcia, wilgoć oraz różnego rodzaju nadkażenia zarówno grzybicze jak i bakteryjne. Odpowiednie podpaski to komfort i ochrona, ale też pewność siebie i mniej ograniczeń.” komentuje Lekarz Anna Jędrowiak, specjalista dermatolog.

Miękkość i skuteczność to zestaw idealny, który gwarantuje konsumentkom komfort i bezpieczeństwo podczas menstruacji. Dzięki idealnie dopasowanej podpasce nie musimy rezygnować z codziennych wyzwań i realizacji swoich pasji.

A to już wiesz?  Zdrowie zaczyna się od skóry

Zatwierdzone przez dermatologów
Konsumentki coraz świadomiej podchodzą do decyzji o zakupie podpasek i szukają produktów delikatnych, skutecznych ale i bezpiecznych dla skóry. Marka Always jest pewna najwyższej jakości i kontroli jakim poddaje swoje produkty lecz rzuciła sobie wyzwanie i poprosiła zewnętrzną organizację dermatologiczną, o poddanie produktów dodatkowym analizom przez niezależnych ekspertów. Tym samym chciała zagwarantować swoim konsumentkom, że badania dermatologiczne realizowane przez markę są rzetelne, a miękkość podpasek nie jest bez znaczenia.

Podpaski Always Sensitive tym samym uzyskały certyfikat towarzystwa Skin Health Alliance (SHA), które współpracuje z międzynarodowymi dermatologami, badaczami i naukowcami w celu promowania ochrony zdrowej skóry. SHA z siedzibą w Londynie, to niezależna organizacja o charakterze niezarobkowym. Akredytacja Skin Health Alliance to poświadczenie, że produkt spełnia standardowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa dla skóry, przy czym wymagania te nie są ustalane przez producenta lub instytucje branżowe, lecz przez czołowych dermatologów i naukowców w dziedzinie zdrowia skóry. Znak, którym może posługiwać się marka Always daje użytkownikom pewność i gwarancję, że producent poważnie podchodzi do prowadzonych badań naukowych i klinicznych oraz traktuje promowanie zdrowej skóry jako niezwykle istotną część swojej działalności. Oznacza to, że opatrzony nim produkt został przebadany zgodnie z restrykcyjnymi kryteriami towarzystwa SHA i został zatwierdzony przez ekspertów dermatologów, jako bezpieczny dla skóry.
Dzięki temu konsumentki mogą mieć pewność, że zapewniają sobie najlepszą możliwą miękkość i ochronę bez kompromisów dla zdrowia i zadbanej skóry.
Potwierdzenie ekspertów to dopiero początek. Marka Always rzuca wyzwanie kobietom, aby przetestowały miękkość jaką gwarantuje Always, nie porzucały swoich pasji i podejmowały nowe wyzwania nawet w trakcie miesiączki.

Always Sensitive – Miękkie dla skóry. Zatwierdzone przez dermatologów
Podpaski Always Sensitive pozwalają cieszyć się niesamowitą miękkością, komfortem oraz niezawodną ochroną. Są miękkie dla skóry i dopasowane, a także dają poczucie pewności i komfortu, nawet w czasie tych „trudnych dni”.
• Miękkie dla skóry – miękka jak bawełna powłoczka zapewnia uczucie komfortu i delikatnie chroni nawet wrażliwą skórę. Wszystko za sprawą gładkiej powierzchni oraz miękkiej strukturze boków podpaski, która poszerza tradycyjną strefę miękkości. Powłoczka wykonana jest z luźno splecionych włókien, aby jeszcze bardziej zwiększyć uczucie miękkości.
• Do 100% ochrony – żel znajdujący się wewnątrz podpaski zatrzymuje wilgoć w środku, zapewniając poczucie ochrony i bezpieczeństwa.
• Dopasowane – skrzydełka są bardzo miękkie i doskonale dopasowują się w każdej sytuacji zapewniając wygodę i komfort.

A to już wiesz?  Rzęsy - przedłużać czy odżywiać?

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby kobiet, na rynku dostępne są trzy wielkości podpasek Always Sensitive: Normal Plus, Super Plus i Night.
Sugerowana cena detaliczna**:
• Always Sensitive Ultra Normal Plus (10 szt.) – 5,19 PLN
• Always Sensitive Ultra Normal Plus (20 szt.) – 9,49 PLN
• Always Sensitive Ultra Normal Plus (40 szt.) – 17,99 PLN
• Always Sensitive Ultra Super Plus (8 szt.) – 5,19 PLN
• Always Sensitive Ultra Super Plus (14 szt.) – 9,49 PLN
• Always Sensitive Ultra Super Plus (32 szt.) – 17,99 PLN
• Always Sensitive Ultra Night (7 szt.) – 5,19 PLN
• Always Sensitive Ultra Night (14 szt.) – 9,49 PLN

*Badania marki Always lipiec 2017 r.
**Ceny na półce są ustalane przez dystrybutorów indywidualnie.
Marka Always
Always jest światowym liderem kategorii produktów ochrony kobiecej. Oferuje szeroką gamę produktów dla kobiet, dostosowaną do indywidualnych preferencji, różnych typów budowy ciała, zróżnicowanego miesiączkowania. Portfolio Always zawiera następujące linie produktów: podpaski Always Ultra, Always Sensitive, Always Platinium, wkładki Always. Więcej informacji znajdziesz na: http://www.everydayme.pl/,
Procter&Gamble
P&G posiada jedno z najbardziej rozbudowanych portfolio wiodących marek, które cieszą się zaufaniem konsumentów na całym świecie. Są to m.in: Always®, AmbiPur®, Ariel®, Blend-a-med®, Fairy®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Vicks®. P&G prowadzi działalność w około 70 krajach. Zapraszamy na stronę http://www.pg.com , aby dowiedzieć się więcej o firmie P&G i jej markach.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy