Dziecko LIFESTYLE

Andrzejkowe hokus-pokus w Porcie Łódź

Andrzejkowe hokus-pokus w Porcie Łódź
Port Łódź zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy

Data publikacji: 2016-11-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Andrzejkowe hokus-pokus w Porcie Łódź
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Port Łódź zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy andrzejkowej.

Andrzejkowe hokus-pokus w Porcie Łódź Dziecko, LIFESTYLE - Port Łódź zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy andrzejkowej.

Port Łódź zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy andrzejkowej. Animatorzy zaplanowali na ten czas mnóstwo atrakcji, będą m. in. zabawy, gry oraz wspólne wróżby.

Andrzejki  odbędą się w sali zabaw dla dzieci „Port Łódź Junior” zlokalizowanej obok strefy restauracyjnej. Przez cały najbliższy weekend oraz w kolejnym tygodniu – do środy 30 listopada – na maluchy w „Porcie Łódź Junior” będą czekać profesjonalni animatorzy, którzy poprowadzą andrzejkowe atrakcje. Plac zabaw zamieni w miejsce pełne tajemnic i czarów. Najmłodsi otrzymają różdżki, kapelusze i … magiczny pył, wezmą także udział w wyścigu na miotłach i licznych konkursach. Zgodnie z andrzejkową tradycją pod okiem animatorów zorganizowane zostaną także wróżby oraz przepowiadanie przyszłości.

Sala zabaw dla najmłodszych w Porcie Łódź jest bezpłatna. Animatorzy zapraszają dzieci w wieku od 3 do 10 lat w godzinach od poniedziałku do piątku: 12:00-20:00, w soboty i niedziele: 10:00-20:00. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Andrzejkowe hokus-pokus w Porcie Łódź Dziecko, LIFESTYLE - Port Łódź zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy andrzejkowej.
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

A to już wiesz?  W Katowicach ruszają bezpłatne warsztaty - Od niepłodności do rodzicielstwa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy