Biblioteczka

Katolicki przewodnik po zagadnieniu niepłodności

Katolicki przewodnik po zagadnieniu niepłodności
Informacja prasowa z dnia 7.10.2015 r. Angelique Ruhi-Lopez, Carmen Santamaria, Niepłodność. Duchowy i praktyczny poradnik dla małżeństw, liczba stron: 288, cena: 29,90 zł, ISBN: 978-83-7516-548-7

Informacja prasowa z dnia 7.10.2015 r.

Angelique Ruhi-Lopez, Carmen Santamaria, Niepłodność. Duchowy i praktyczny poradnik dla małżeństw, liczba stron: 288, cena: 29,90 zł, ISBN: 978-83-7516-548-7

Katolicki przewodnik po zagadnieniu niepłodności

Co piąta polska para w wieku rozrodczym nie może mieć dzieci, co stanowi ok. 20% par. W skali globalnej jest aż 70 mln takich osób. Niepłodność w Polsce to gigantyczny problem społeczny nasilający się z każdym rokiem. Jak sobie z nią radzić? Niezwykłym wsparciem może okazać się najnowsza książka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Świętego Wojciecha pt. Niepłodność.

Parom zmagającym się z niepłodnością towarzyszy cały wachlarz trudnych uczuć: rozpacz, bezsilność, wyczerpanie, uraza, zgorzknienie, a nawet zazdrość i gniew. Ta książka pomoże się z nimi zmierzyć. Jej autorki, znające problem z autopsji, prezentują sposoby diagnozowania płodności oraz dopuszczalne moralnie metody leczenia jej zaburzeń. Dają niepłodnym parom cenne wskazówki, jak radzić sobie z niełatwymi emocjami. Nie pomijają też wyjątkowo trudnego tematu – poronienia. Na koniec przedstawiają opcję adopcji.

To książka dla ludzi zmagających się z problemem niepłodności, a przy tym są wiernymi katolikami. W tekst wpleciono także świadectwa i opisy doświadczeń innych niepłodnych par.

Poradnik zawiera rozległą wiedzę na temat niepłodności, przedstawia obecne rozwiązania medyczne, przemysł związany z płodnością, wpływ niepłodności na kobiety i mężczyzn oraz na ich małżeństwo.

Książkę polecają znane autorytety m.in. Steven Bozza dyrektor Biura „Szanuj Życie”, który twierdzi: „To lektura obowiązkowa dla par, które mają problemy z poczęciem dziecka, i dla tych, którzy te pary kochają!”

A to już wiesz?  Czy kobieta w ciąży i w połogu może praktykować jogę?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy