Biblioteczka

Autorka bestselleru „Suknia ślubna” powraca!

Autorka bestselleru „Suknia ślubna” powraca!
Autorka bestselleru „Suknia ślubna” powraca! 416 stron 140 x 210 mm oprawa miękka ISBN 978-83-8065-092-3 cena 34,90 zł Jak potoczyły się losy dwóch bohaterek, które

Autorka bestselleru „Suknia ślubna” powraca!

416 stron

140 x 210 mm

oprawa miękka

ISBN 978-83-8065-092-3

cena 34,90 zł

Jak potoczyły się losy dwóch bohaterek, które łączy urokliwy salon sukien ślubnych? Czy potrafią zmienić swoje życie i odnaleźć szczęście? Gdzie szukać wsparcia, kiedy prawda o najbliższych osobach jest zbyt bolesna?
Te tematy podejmuje książka „Salon sukien ślubnych” autorstwa Rachel Hauck. Publikacja nawiązuje do bestselleru „Suknia ślubna”, również tej autorki.

Dwie kobiety, które dzielą dziesięciolecia i olśniewająca suknia ślubna kryjąca pewien sekret…

Opowieści Cory i Haley przeplatają się w czasie w cieniu ukochanego sklepu ślubnego: historia Cory przenosi czytelnika do lat 30-tych, historia Haley dzieje się w czasach współczesnych. Choć tak się różnią, obie pomogą innym odnaleźć marzenia, gdy ich własne legną w gruzach. Muszą wyruszyć w pełną sekretów podróż, odkryć moc swoich marzeń i magię codziennej miłości. A towarzyszyć im będzie pewna niezwykła suknia ślubna…

Informacja prasowa

Patroni:

Autorka:

Rachel Hauck jest autorką bestsellerowej powieści Suknia ślubna, wyróżnionej przez dziennik „New York Times”, „Wall Street Journal” i „USA Today”. Książka ta została okrzyknięta przez „Romantic Times” Najbardziej Inspirującą Powieścią Roku i została finalistką w plebiscycie na najlepszą powieść – romans RITA. Rachel mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Recenzje:

Salon sukien ślubnych mnie zachwycił! Rachel Hauck stworzyła wzruszającą, nostalgiczną opowieść, splatając ze sobą dwie pary nieszczęśliwych kochanków, z przeszłości i teraźniejszości, w magicznej przestrzeni, która łączy ich w jedno. Tak wiele w niej miłości, cierpienia i odkupienia. To książka, której nie będziecie mogli odłożyć, nawet za cenę snu, póki nie zaprzyjaźnicie się z bohaterami, a Heart’s Bend w Tennessee nie stanie się waszym drugim domem”.
Beatriz Williams, autorka bestsellerów według „New York Times”

„Kocham takie książki jak Salon sukien ślubnych. Znajdziecie w niej nie idealne, lecz realistyczne postaci, dwie rzeczywistości oddalone od siebie w czasie, które niespodziewanie się przecinają, a także dotknięcie magii i dużą dawkę wiary. Dwie zapierające dech w piersiach historie miłosne stanowią idealną klamrę powieści o miłości, przebaczeniu i gonitwie za marzeniami. A do tego – olśniewająca suknia ślubna, która kryje pewien sekret. To nie tylko dobra lektura, to powieść którą można się delektować”.

A to już wiesz?  Pergaminy - Jerry B. Jenkins, James S. MacDonald

Karen White, autorka bestsellerów według „New York Times”

#ślub #wesele #coczytać #biblioteczka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy