Ciąża i poród

Always Sensitive to miękkość, która zaskakuje!

Warszawa, dn. 12 stycznia 2018 r. Always Sensitive to miękkość, która zaskakuje! Poczucie bezpieczeństwa, miękkość i komfort – takie wartości doceniają kobiety, szczególnie podczas „trudnych

Warszawa, dn. 12 stycznia 2018 r.

Always Sensitive to miękkość, która zaskakuje!
Poczucie bezpieczeństwa, miękkość i komfort – takie wartości doceniają kobiety, szczególnie podczas „trudnych dni”. Aż 46% konsumentek deklaruje, że oprócz ochrony, najważniejsza w tym czasie jest dla nich miękkość, natomiast dla 26% elastyczność i dopasowanie.* Z myślą o ich potrzebach, marka Always przedstawia gamę produktów Always Sensitive, które są dwa razy bardziej miękkie** i dopasowane. Dzięki miękkiej jak bawełna powłoczce zapewniają one delikatność i komfort, a system chłonności gwarantuje uczucie suchości oraz do 100% ochrony przed przeciekaniem.

Znaczenie miękkości

Uczucie miękkości jest bezpośrednio powiązane z najbardziej podstawowym i pierwotnym u człowieka zmysłem, jakim jest dotyk. Już w okresie prenatalnym dziecko korzysta głównie z tego zmysłu. Od momentu urodzenia miękkość i poczucie bliskości rodzica daje dziecku poczucie bezpieczeństwa oraz wpływa na jego dalszy rozwój. Zmysł dotyku pozwala na komunikowanie się ze światem zewnętrznym
– dzięki niemu odczytujemy informacje o charakterze, strukturze, gładkości powierzchni, a także o tym, czy dany przedmiot jest bezpieczny.

Dotyk może być źródłem przyjemności, ale także dyskomfortu. Receptory znajdujące się na skórze wysyłają bodźce, które oddziaływają na obszary mózgu powiązane z emocjami. Za sprawą zmysłu dotyku przeżywamy całe spektrum wrażeń. Kontakt z miękkimi, delikatnymi przedmiotami wyzwala pozytywne emocje, daje poczucie bezpieczeństwa i harmonii. Otulenie się delikatnym kaszmirowym szalem, założenie miękkiej dzianinowej sukienki czy spędzenie spokojnego wieczoru w domowym zaciszu, na wygodnej sofie pod miękkim kocem, może wpłynąć na poprawę samopoczucia i pozytywny odbiór rzeczywistości. Przedmioty, których dotykamy w istotny sposób wpływają na nasze odczucia i nastrój. Przeprowadzone na temat znaczenia miękkości liczne badania psychologiczne wykazały, że dotykając miękkiego przedmiotu
z większą elastycznością i z mniejszym napięciem podchodzimy do wielu spraw, co bezpośrednio może przełożyć się na powodzenie naszych działań. Doświadczenie miękkości obniża także poziom stresu i jest naturalnym skojarzeniem z poczuciem bezpieczeństwa – komentuje Magdalena Chorzewska, psycholog.

A to już wiesz?  Kilka faktów o błonniku.

Szczególne potrzeby kobiet w czasie „trudnych dni”

Podczas miesiączki wiele kobiet odczuwa znacznie większą wrażliwość, co jest całkowicie naturalnie występującym zjawiskiem. W tym czasie silniej odczuwamy wszelkie sensualne impulsy. Dźwięk, smak, zapach, dotyk, temperatura – to wszystko dociera do nas spotęgowane. Dlatego miękkość i dobre samopoczucie są niezwykle istotne, szczególnie podczas menstruacji. Delikatność i wygoda, a także odpowiednia ochrona są niezbędne, jeżeli chcemy czuć się dobrze w kobiecej skórze.

Always Sensitive – 2 x bardziej miękkie** i dopasowane!

Teraz Always Sentivie pozwala na nowo poznać doświadczenie miękkości, które zadba o poczucie wygody i komfortu. Podpaski Always Sensitive pozwalają cieszyć się niesamowitą miękkością, komfortem oraz niezawodną ochroną. Są dwa razy bardziej miękkie** i dopasowane, a także dają poczucie pewności i komfortu, nawet w czasie tych „trudnych dni”. Żel znajdujący się wewnątrz podpaski zatrzymuje wilgoć w środku, zapewniając poczucie ochrony i bezpieczeństwa.
• 2 x bardziej miękkie – miękka jak bawełna powłoczka zapewnia uczucie komfortu i delikatnie chroni nawet wrażliwą skórę. Wszystko za sprawą gładkiej powierzchni oraz miękkiej strukturze boków podpaski, która poszerza tradycyjną strefę miękkości. Powłoczka wykonana jest z luźno splecionych włókien, aby jeszcze bardziej zwiększyć uczucie miękkości.
• Dopasowane – skrzydełka są bardzo miękkie i doskonale dopasowują się w każdej sytuacji zapewniając wygodę i komfort.

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby kobiet, na rynku dostępne są trzy wielkości podpasek Always Sensitive: Normal Plus, Super Plus i Night.
Sugerowana cena detaliczna***:
• Always Sensitive Ultra Normal Plus (10 szt.) – 5,19 PLN
• Always Sensitive Ultra Normal Plus (20 szt.) – 9,49 PLN
• Always Sensitive Ultra Normal Plus (40 szt.) – 17,99 PLN
• Always Sensitive Ultra Super Plus (8 szt.) – 5,19 PLN
• Always Sensitive Ultra Super Plus (14 szt.) – 9,49 PLN
• Always Sensitive Ultra Super Plus (32 szt.) – 17,99PLN
• Always Sensitive Ultra Night (7 szt.) – 5,19 PLN
• Always Sensitive Ultra Night (14 szt.) – 9,49 PLN

A to już wiesz?  Nowa kolekcja wyjątkowych torebek dla wyjątkowych kobiet. Marka Gawor zachwyca projektami.

*Badanie konsumenckie zrealizowane przez P&G Polska w 2017 roku.
**W porównaniu z podpaskami z linii Always Ultra.
***Ceny na półce są ustalane przez dystrybutorów indywidualnie.

Marka Always
Always jest światowym liderem kategorii produktów ochrony kobiecej. Oferuje szeroką gamę produktów dla kobiet, dostosowaną do indywidualnych preferencji, różnych typów budowy ciała, zróżnicowanego miesiączkowania. Portfolio Always zawiera następujące linie produktów: podpaski Always Ultra, Always Sensitive, Always Platinium, wkładki Always. Więcej informacji znajdziesz na: http://www.everydayme.pl/, https://www.facebook.com/mydziewczyny

Procter&Gamble
P&G posiada jedno z najbardziej rozbudowanych portfolio wiodących marek, które cieszą się zaufaniem konsumentów na całym świecie. Są to m.in: Always®, AmbiPur®, Ariel®, Blend-a-med®, Fairy®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Vicks®. P&G prowadzi działalność w około 70 krajach. Zapraszamy na stronę http://www.pg.com , aby dowiedzieć się więcej o firmie P&G i jej markach.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy