Ciąża i poród

5 edycja Surowego Życia

5 edycja Surowego Życia 21-22 września w Warszawie odbędzie się 5 edycja Surowego Życia, czyli największego witariańskiego wydarzenia w Europie. Wykłady, ćwiczenia czy występy przeznaczone

5 edycja Surowego Życia

21-22 września w Warszawie odbędzie się 5 edycja Surowego Życia, czyli największego witariańskiego wydarzenia w Europie. Wykłady, ćwiczenia czy występy przeznaczone są dla osób, które nie chcą leczyć objawów zapominając o przyczynach. Dowiemy się m.in. o wpływie pokarmów na nasz organizm czy o technikach oczyszczania. Gościem specjalnym będzie blogerka Aga in America.

Co nas czeka?
Spotkania nazwane „Surowe Życie” przeznaczone są dla osób, które dążą do odzyskania zdrowia i energii. Dla tych, którzy chcą żyć jak najdłużej. W sobotę i niedzielę 21-22 września, podczas 5 edycji wydarzenia, będzie możliwość wzięcia udziału w:
– wykładach
– praktycznych ćwiczeniach.

Duża dawka wiedzy połączona będzie ze:
– wspólnymi ćwiczeniami i medytacjami – ulubiony element osób, dla których sprawność fizyczna jest nieodzownym elementem zdrowego życia
– energetycznymi występami, muzyką na żywo i dyskotekami dla chętnych.

Dla kogo to wydarzenie?
2-dniowe spotkanie przeznaczone jest dla osób, które chcą dowiedzieć się jak:
– odzyskać zdrowie i uleczyć się samemu (poznać sposoby samouzdrawiania)
– funkcjonuje nasze ciało i jak najlepiej o nie zadbać
– stworzyć warunki do pokonania nienaturalnych objawów – dzięki odpowiedniemu żywieniu
– a także dla tych, którzy już nigdy więcej nie chcą leczyć objawów zapominając o przyczynach.
Wydarzenie będzie okazją do dobrej zabawy i poznania osób, które myślą podobnie do nas.

Czego się nauczymy?
Podczas Surowego Życia poznamy:
1. Mechanizmy przyswajania pokarmów. Dowiemy się jaki mają wpływ na nasze ciało i czy możliwa jest dieta, która leczy?
2. Dokładne techniki oczyszczania z toksyn, pasożytów czy metali ciężkich, które mogą niekorzystnie wpływać na homeostazę naszego ciała. Niestety procesy detoksykacji naszego organizmu mogą być zachwiane, jeśli środowisko w jakim się znajdujemy wprowadza wciąż zakłócenia.
3. Mechanizmy naprawcze, które umożliwią powrót do zdrowia i świetnego samopoczucia. Tak wiele wiemy o świecie zewnętrznym, a tak niewiele o tym, który znajduje się w naszych organizmach. Jak więc naprawia się nasze ciało?
4. Odpowiedź na pytanie: dlaczego tak ważne są ćwiczenia i uprawianie sportu. Nauczymy się prostych ćwiczeń, które może wykonać każdy niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.
5. Aspekty związane z naszą sprawnością psychiczną. Tematyka przydatna szczególnie osobom, które szukają odpowiedzi na pytanie: co i jak poukładać, aby się tyle nie zamartwiać.

A to już wiesz?  Jedzenie na wynos – czyli przekąski podczas spaceru z dzieckiem

Czym różni się od poprzednich wydarzeń?
Każda edycja wydarzenia różni się od poprzedniej. W tym roku zapoznamy się z nowymi tematami, jak i będziemy mieć okazję wysłuchać doświadczeń nowych gości. Podczas 5 edycji zapoznamy się z:
– nową akupresurą
– nowymi technikami uzdrawiającymi
– czy z nowymi smakami.

Soki, owoce, warzywa i oleje.
Czekać będzie na nas stoisko z:
– wyciskanymi sokami
– świeżymi warzywami i owocami, które pochodzą z ekologicznych farm.
Nasze kubki smakowe powinny być przygotowane na testowanie świeżo tłoczonych olejów. Poznamy różnice pomiędzy olejami kupowanymi w sklepie – a tymi, które możemy wytłoczyć w domu.

Gość specjalny.
Twórcy projektu Odmładzanie na surowo zaprosili na spotkanie blogerkę „Aga in America” (Agnieszkę Kirchner), która wystąpi przed polską publicznością po raz pierwszy. Stała się popularna, dzięki swojej odwadze i szczerości w dzieleniu się doświadczeniami z bycia mamą, frutarianką i osobą z bardzo trudną historią nowotworową.

Zdecydowała się pokazać całą historię postów w celu walki z guzem mózgu czy swój domowy poród. Przekazuje nam swoją wiedzę na temat tego jak wychować i wykarmić nowo narodzone dzieci – bez możliwości karmienia piersią, wykorzystując jedynie rośliny. Jej cała rodzina od co najmniej 2 lat spożywa głównie owoce – w połączeniu z mniejszą ilością warzyw i orzechów.

Surowe Życie odbędzie się w Sangate Hotel Airport w Warszawie. Rozpocznie się w sobotę 21 września o godz. 11:30 (rejestracja od 10:00), a zakończy w niedzielę 22 września o 17:00.

5 edycja Surowego Życia.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy