Ciąża i poród

PEŁNOZIARNISTA KASZKA-MUSLI JUNIOR 100% BIO

PEŁNOZIARNISTA KASZKA-MUSLI JUNIOR 100% BIO
Wrocław, 10.10.2017 INFORMACJA PRASOWA MARKA: HOLLE PRODUKT: KASZKA MUSLI PELNOZIARNISTE Z OWOCAMI JUNIOR 100 % BIO od 10. miesiąca życia – 250 g KASZKA MUSLI

Wrocław, 10.10.2017
INFORMACJA PRASOWA
MARKA: HOLLE
PRODUKT: KASZKA MUSLI PELNOZIARNISTE Z OWOCAMI JUNIOR 100 % BIO od 10. miesiąca życia – 250 g
KASZKA MUSLI PELNOZIARNISTE Z OWOCAMI JUNIOR 100 % BIO – wartościowy i pyszny posiłek dla maluszka

Holle to szwajcarska marka ekologicznej żywności dla dzieci lubiana przez najmłodszych, znana i ceniona przez rodziców w całej Europie. Marka Holle może pochwalić się ponad 80-letnią tradycją produkcji żywności dla dzieci o wyjątkowo wysokiej jakości – wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji dostarczane są przez gospodarstwa biodynamiczne lub ekologiczne. W praktyce oznacza to, że podczas uprawy roślin są stosowane tylko naturalne komposty beż żadnych środków chemicznych, zwierzęta hodowane są zgodnie z własnym tempem rozwoju bez hormonów zwierzęcych i regulatorów wzrostu, a wszystkie procesy przetwórcze gwarantują zachowanie pełnych wartości odżywczych niezbędnych małym dzieciom do prawidłowego rozwoju.

PEŁNOZIARNISTA KASZKA-MUSLI JUNIOR 100% BIO to ekologiczny, zrównoważony posiłek dla dzieci od ok. 10. miesiąca życia. W jej składzie znajdują się płatki owsiane, kukurydziane, orkiszowe oraz płatki owocowe na bazie pszenicy z dodatkiem przecieru bananowego, soku jabłkowego i z daktyli. Płatki zbożowe znajdujące się w kaszce są pełnoziarniste, dzięki czemu są ważnym źródłem witamin i składników mineralnych. Zapewniają one dziecku niezbędną siłę i poczucie sytości.
Wszystkie składniki produktu pochodzą z upraw organicznych i biodynamicznych. PEŁNOZIARNISTA KASZKA-MUSLI JUNIOR 100% BIO Holle jest certyfikowana znakiem Demeter. Nie zawiera ona cukru, za wyjątkiem tego naturalnie pochodzącego z owoców. Może być przygotowana na bazie mleka lub wody. Można ją też podać jako deserek wykorzystując jako bazę świeży przecier owocowy.

www.holle.pl
Marka: Holle
Pojemność: 250 g
Cena: 13 zł
Importer: Victualia Saluber

* HOLLE – szwajcarski producent ekologicznej żywności dla najmłodszych to jedna z najstarszych firm w branży żywności dla dzieci w Europie. Ponad 80. lat tradycji i doświadczenia sprawiło, że Holle zyskało pozycję wiodącego producenta zdrowej i ekologicznej żywności dla niemowląt. Od samego początku produkty marki wytwarzane były w sposób naturalny – już w roku 1933 bezkompromisowo zrezygnowano ze stosowania chemicznych substancji przetwórczych i konserwantów. Do dzisiaj w produkcji żywności dla dzieci stosowane są wyłącznie surowce pochodzące z rolnictwa ekologicznego oraz biologiczno-dynamicznego, poddawane bezpiecznemu przetwarzaniu z zachowaniem pełnych wartości odżywczych – dzięki temu każdy z niemal 80. oferowanych produktów cechuje się najwyższą jakością i gwarancją bezpieczeństwa.

A to już wiesz?  Suplementacja młodych mam

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy