Dziecko LIFESTYLE

Smok na zamku w Porcie Łódź

Smok na zamku w Porcie Łódź
Port Łódź zaprasza najmłodszych na kolejny weekend pełen atrakcji (12 – 13

Data publikacji: 2017-08-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Smok na zamku w Porcie Łódź
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Port Łódź zaprasza najmłodszych na kolejny weekend pełen atrakcji (12 – 13 sierpnia).

Smok na zamku w Porcie Łódź Dziecko, LIFESTYLE - Port Łódź zaprasza najmłodszych na kolejny weekend pełen atrakcji (12 – 13 sierpnia).

Port Łódź zaprasza najmłodszych na kolejny weekend pełen atrakcji (12 – 13 sierpnia).  Dzieci będą mogły zamienić się w dzielnych rycerzy, a po dniu pełnym rycerskich wrażeń pobawić się piaskiem kinetycznym.

Port Łódź Junior przygotował dla najmłodszych zabawę w średniowiecznych rycerzy i poszukiwanie smoka Teodora, który zamieszkał na zamku w sali zabaw. Po drodze, na małych rycerzy czekać będą różne przeszkody i konkurencje, a także poszukiwanie tajemniczego Miecza Mocy i Siły. Port Łódź Junior zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat w godzinach 10:00 – 20:00.

W najbliższy weekend na Patio Portu Łódź królować będą mali konstruktorzy, którzy wybudują rozmaite konstrukcje z uwielbianego przez dzieci piasku kinetycznego. Do wspólnej zabawy animatorzy zapraszają wszystkich małych i większych budowniczych w godzinach 12:00 – 20:00.

W każdy sierpniowy weekend na Patio działa też jedyna w Łodzi bezpłatna wrotkarnia. Z wrotkarni na świeżym powietrzu może skorzystać każdy w godzinach 12:00 – 20:00. Z kolei na spragnionych odpoczynku na Patio czeka strefa relaksu, w której znajdują się hamaki, leżaki oraz kosze plażowe. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Smok na zamku w Porcie Łódź Dziecko, LIFESTYLE - Port Łódź zaprasza najmłodszych na kolejny weekend pełen atrakcji (12 – 13 sierpnia).
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Jaką rolę w rozwoju dziecka pełni odpowiednia dieta?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy