Dziecko LIFESTYLE

200 darmowych wyprawek szkolnych, warsztaty i zabawy

200 darmowych wyprawek szkolnych, warsztaty i zabawy
Darmowego wydarzenie Back To School odbędzie się już 1 września br. (niedziela) o godzinie 13.00 w centrum rozrywki Hulakula. W czasie imprezy organizatorzy rozdadzą aż 200 darmowych

Data publikacji: 2019-08-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: 200 darmowych wyprawek szkolnych, warsztaty i zabawy
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Darmowego wydarzenie Back To School odbędzie się już 1 września br. (niedziela) o godzinie 13.00 w centrum rozrywki Hulakula. W czasie imprezy organizatorzy rozdadzą aż 200 darmowych wyprawek.

200 darmowych wyprawek szkolnych, warsztaty i zabawy Dziecko, LIFESTYLE - Darmowego wydarzenie Back To School odbędzie się już 1 września br. (niedziela) o godzinie 13.00 w centrum rozrywki Hulakula. W czasie imprezy organizatorzy rozdadzą aż 200 darmowych wyprawek.

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim koniec wakacji. Powrót do szkoły po dwóch miesiącach laby nie jest czymś łatwym, dlatego przed pierwszym dzwonkiem warto wprawić zarówno siebie, jak i dziecko w dobry nastrój. Można to zrobić w czasie darmowego wydarzenia Back To School, które odbędzie się już 1 września br. (niedziela) o godzinie 13.00 w warszawskim centrum rozrywki Hulakula. W czasie imprezy organizatorzy rozdadzą aż 200 darmowych wyprawek, dzięki którym każde dziecko będzie wykonywało szkolne obowiązki z przyjemnością.

Pierwsze dni w szkole po letnich wakacjach często bywają trudne zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Powrót do szkoły będzie łatwiejszy jeśli oboje wprawicie się w szkolny nastrój. Możecie zrobić to poprzez wspólną zabawę w warszawskie centrum rozrywki Hulakula. Już 1 września br. o godzinie 13.00 odbędzie się tam trzecia edycja imprezy inaugurującej rozpoczęcie roku szkolnego – Back To School. W planach przewidziany jest szereg aktywności, które połączą naukę z zabawą, tańcem, modą i sportowymi emocjami. – Już po raz trzeci zapraszamy dzieci w każdym wieku oraz ich rodziców na wydarzenie, na którym wspólnie wprawimy się w dobry nastrój na nowy rok szkolny. Taka impreza to okazja do aktywnego wypoczynku, zabawy oraz poznania ciekawych zajęć pozalekcyjnych. Wspólnie z partnerami przygotowaliśmy m.in. kreatywne animacje ruchowe, gry i zabawy, przedstawienia teatralne, pokaz mody dziecięcej oraz naukę programowania Minecraft – informuje Urszula Nieckarz, specjalista ds. marketingu w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. – Na miejscu będą obecni nasi instruktorzy z sekcji bowlingowej oraz trenerzy ze szkółki piłkarskiej Legia Soccer Schools. Szeroki wachlarz atrakcji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie – dodaje. Imprezę, tak jak poprzednie edycje, poprowadzi Agata Reszko – znana i lubiana przez dzieci animatorka, konferansjerka i prezenterka.

A to już wiesz?  Rogatek powraca na ekrany!

Darmowe wyprawki szkolne dla 200 uczestników

Po raz kolejny w czasie wydarzenia organizatorzy planują rozdać darmowe wyprawki szkolne dla dzieci. W tym roku przy współpracy z partnerami i sponsorami przygotowano aż 200 takich zestawów. Znalazły się w nich m.in. worki sportowe, piórniki, przybory szkolne, książeczki edukacyjne, czasopisma. – Chcemy, aby nowy rok szkolny nie kojarzył się ani dzieciom, ani rodzicom z przykrym obowiązkiem, a świetną zabawą i przygodami. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas wyprawki szkolne, które z roku na rok są coraz ciekawsze, pobudzą kreatywność dzieci, a z barków rodziców zdejmą przynajmniej jeden obowiązek  –  komentuje Urszula Nieckarz z Hulakula.

Wydarzenie Back To School odbędzie się 1 września br. w Centrum Rozrywki Hulakula przy ul. Jagiellońskiej 82B w Warszawie. Rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa do godz. 18.00. Atrakcje oraz strefy partnerów będą dostępne przez cały czas trwania wydarzenia. Wydarzenie jest bezpłatne, nielimitowane wiekowo i nie wymaga zapisów. Wstęp na plac zabaw wewnętrzny jest płatny wg cennika, tj. 40 zł od dziecka za bilet open. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej www.hulakula.com.pl oraz pod linkiem https://www.facebook.com/events/374878469878422/.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
200 darmowych wyprawek szkolnych, warsztaty i zabawy Dziecko, LIFESTYLE - Darmowego wydarzenie Back To School odbędzie się już 1 września br. (niedziela) o godzinie 13.00 w centrum rozrywki Hulakula. W czasie imprezy organizatorzy rozdadzą aż 200 darmowych wyprawek.
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy