Ciąża i poród

Cyfrowy test ciążowy

Cyfrowy test ciążowy
Warszawa, 30 czerwca 2017 NOWOŚĆ! CYFROWY TEST CIĄŻOWY PINK Elektroniczny Domowego Laboratorium! Nie dowierzasz różowym prążkom w okienku testowym? Niepotrzebnie, bo PINK Testy ciążowe Domowego

Warszawa, 30 czerwca 2017
NOWOŚĆ! CYFROWY TEST CIĄŻOWY

PINK Elektroniczny Domowego Laboratorium!

Nie dowierzasz różowym prążkom w okienku testowym? Niepotrzebnie, bo PINK Testy ciążowe Domowego Laboratorium są niezwykle czułe, a ich wiarygodność sięga 99,9%. Jeżeli jednak słowa przemawiają do Ciebie bardziej niż obraz, wybierz absolutną NOWOŚĆ! W drogeriach Rossmann i Super-Pharm oraz w sieci Carrefour dostępny już jest PINK Elektroniczny – cyfrowy test ciążowy Domowego Laboratorium, który wykrywa bardzo wczesną ciążę, informując w prosty sposób – za pomocą jasnych komunikatów: TAK i NIE – o tym, czy spodziewacie się dziecka.

Cyfrowy test ciążowy PINK Elektroniczny to szybki i łatwy w obsłudze test domowego użytku o wysokiej czułości 25 mlU/ml, który można wykonać już na dwa dni przed spodziewaną miesiączką! Zasada działania testu oparta jest na wykryciu ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) – hormonu, który występuje w moczu kobiet będących w ciąży. Dlatego test powinno wykonywać się z samego rana – to właśnie wtedy mocz zawiera najwięcej hormonu hCG, podnosząc wiarygodność otrzymanego wyniku.

– Wybór odpowiedniego, najbardziej przyjaznego, a co więcej – dającego wiarygodny i szybki wynik – testu ciążowego to kwestia niezwykle ważna, szczególnie w przypadku par, które od dawna oczekują dziecka. Cyfrowy PINK Elektroniczny Domowego Laboratorium z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie wśród tych kobiet, dla których ‘słowna’ informacja na cyfrowym ekranie odnośnie ewentualnej ciąży nie będzie budzić takich wątpliwości, jak znane nam dotąd ‘różowe prążki’, zwiastujące potomstwo lub jego brak – podkreśla Justyna Kuczmierowska, ekspert Domowego Laboratorium ds. płodności.

Wykonanie badania testem Pink Elektroniczny jest szybkie i proste. Wystarczy końcówkę testu skierować pod strumień moczu, by po maksymalnie 5 minutach odczytać wynik na cyfrowym wyświetlaczu, który pokaże: TAK, NIE lub ERROR (błąd). Co ciekawe – test daje dwa sygnały dźwiękowe, informujące o rozpoczęciu i zakończeniu badania. Natomiast w trakcie na ekranie widoczna będzie klepsydra, informująca o tym, że analiza jeszcze trwa.

A to już wiesz?  Letnia aura uciążliwa dla najmłodszych

Cyfrowy test ciążowy PINK Elektroniczny można wykonać na dwa sposoby. Poza skierowaniem końcówki testu pod strumień moczu, można w sposób bardziej tradycyjny pobrać mocz do czystego suchego pojemnika i wówczas dokonać pomiaru.
Zobacz też, jak wykonać tradycyjny PINK TEST Domowego Laboratorium oraz interpretować wyniki na

www.youtube.com/domowelaboratorium. Jeśli nadal masz wątpliwości – zrób zdjęcie swojego testu i wyślij je na adres:

[email protected].

Testy ciążowe i owulacyjne Domowego Laboratorium – w tym m.in. test Pink Super Czuły – można kupić w sklepie internetowym Domowe Laboratorium, w aptekach na terenie całego kraju oraz m.in. w sieciach: ROSSMANN, SUPER-PHARM i Carrefour Express.

***
Uwaga! Powyższe porady stanowią jedynie sugestię i nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty. W przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie zasięgnąć porady specjalisty!
***

Domowe Laboratorium to znacznie więcej niż tylko profesjonalna diagnostyka medyczna w domowym zaciszu! To dyskrecja, komfort i decyzyjność w odniesieniu do najważniejszego aspektu naszego życia, jakim jest zdrowie!
Ofertę Domowego Laboratorium tworzą niezwykle praktyczne, wiarygodne i proste w użyciu testy diagnostyczne domowego użytku, pomocne nie tylko przy planowaniu i rozpoznaniu ciąży, ale służące do badania – w warunkach domowych – ogólnego stanu zdrowia, niezależnie od wieku.
Przy użyciu wysoce czułych testów owulacyjnych i Pink TESTÓW ciążowych Domowego Laboratorium można określić dni płodne oraz potwierdzić ciążę lub jej brak. Natomiast do badania schorzeń układu trawiennego, moczowego i płciowego, problemów z glukozą czy zaburzeń gospodarki lipidowej, jak też obecności alkoholu i narkotyków w organizmie służy 14 specjalistycznych testów wykrywających w próbce moczu, krwi, kału lub śliny ewentualne nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu.
Wysoka jakość i wiarygodność diagnostyczna testów Domowego Laboratorium potwierdzona jest wieloletnimi badaniami klinicznymi i 30-letnim doświadczeniem firmy Hydrex Diagnostics na rynku profesjonalnych badań medycznych.
Sprawdź nas i dołącz do pół miliona osób, które już nam zaufały!

A to już wiesz?  Ciesz się pięknym brzuchem po ciąży!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy