Aktualności

Prehistoryczna kraina klocków LEGO® w Silesia City Center

Kraina klocków LEGO®, zabawa w archeologów i budowanie dużych figur dinozaurów oraz konkursy z nagrodami – to wszystko czeka na odwiedzających największe centrum handlowe na Śląsku w dniach 10 i 11

Data publikacji: 2019-05-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Prehistoryczna kraina klocków LEGO® w Silesia City Center
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Kraina klocków LEGO®, zabawa w archeologów i budowanie dużych figur dinozaurów oraz konkursy z nagrodami – to wszystko czeka na odwiedzających największe centrum handlowe na Śląsku w dniach 10 i 11 maja.

Prehistoryczna kraina klocków LEGO® w Silesia City Center Dziecko, LIFESTYLE - Kraina klocków LEGO®, zabawa w archeologów i budowanie dużych figur dinozaurów oraz konkursy z nagrodami – to wszystko czeka na odwiedzających największe centrum handlowe na Śląsku w dniach 10 i 11 maja.

Czas na dobrą zabawę w Silesia City Center. Kraina klocków LEGO®, zabawa w archeologów i budowanie dużych figur dinozaurów oraz konkursy z nagrodami – to wszystko czeka na odwiedzających największe centrum handlowe na Śląsku w dniach 10 i 11 maja.

Zabawa klockami to forma rozrywki lubiana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Już 10 i 11 maja w Silesia City Center na jej fanów czeka prehistoryczna kraina klocków LEGO®. W trzech specjalnych strefach – konkursowej, swobodnego budowania i „archeologicznej” na młodych uczestników wydarzenia i ich rodziców czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Strefa „stanowisk archeologicznych” i budowania mozaiki

W strefie stanowisk archeologicznych uczestnicy zbudują szkielet prehistorycznych gadów: Triceratopsa, Tyranozaurusa Rex i Stegozaura, a także dużą tematyczną mozaikę. Do ich dyspozycji będzie pół miliona kolorowych klocków, które przez cały dzień będą dodawane do ogromnej układanki – obrazu.

Rozbuduj swoją wyobraźnię!

Druga strefa – swobodnego budowania –  to miejsce, w którym fantazja nie zna granic. To właśnie tutaj dzieci wraz ze swoimi rodzicami będą mogli w pełni oddać się swojej wyobraźni i za pomocą klocków LEGO® wykreować swój własny świat. Po zakończeniu zabawy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Zabawa w najlepsze

W strefie LEGO DUPLO® na najmłodsze dzieci (w wieku 1,5–5 lat) czekają baseniki wypełnione klockami. Prowadzący opowiedzą chętnym o metodach stymulowania dziecięcej kreatywności, wyobraźni i koordynacji ruchowej. Zaprezentują także wskazówki dotyczące rozwijania umiejętności społecznych, a także pokażą ćwiczenia ułatwiające naukę literek, cyferek, kształtów i kolorów.

A to już wiesz?  Jak wybrać kocyk dla dziecka na chłodniejsze dni?

Strefa konkursowa

Ale to nie koniec atrakcji. Zarówno 10, jak i 11 maja w godz. 11:00-19:00 na Placu Śląskim pojawi się specjalna strefa konkursowa związana z kultowymi klockami LEGO®. Zadaniem uczestników będzie tworzenie własnych prac na zadany temat. Autorzy najciekawszych budowli zostaną nagrodzeni upominkami.

Prehistoryczna kraina klocków LEGO® w Silesia City Center będzie dostępna w dniach 10 i 11 maja na Placu Śląskim. Z bezpłatnych atrakcji będzie można korzystać w godzinach 11:00-19:00.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Prehistoryczna kraina klocków LEGO® w Silesia City Center Dziecko, LIFESTYLE - Kraina klocków LEGO®, zabawa w archeologów i budowanie dużych figur dinozaurów oraz konkursy z nagrodami – to wszystko czeka na odwiedzających największe centrum handlowe na Śląsku w dniach 10 i 11 maja.
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy