Dziecko LIFESTYLE

Święty Mikołaj na warszawskim Targówku

Święty Mikołaj na warszawskim Targówku
Odkryjcie czar niezwykłej lokalizacji warszawskiego osiedla i bawcie się na cyklu imprez zatytułowanych „Zimowe Osiedle

Data publikacji: 2016-12-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Święty Mikołaj na warszawskim Targówku
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Odkryjcie czar niezwykłej lokalizacji warszawskiego osiedla i bawcie się na cyklu imprez zatytułowanych „Zimowe Osiedle Wilno”

Święty Mikołaj na warszawskim Targówku Dziecko, LIFESTYLE - Odkryjcie czar niezwykłej lokalizacji warszawskiego osiedla i bawcie się na cyklu imprez zatytułowanych „Zimowe Osiedle Wilno”

Odkryjcie czar niezwykłej lokalizacji warszawskiego osiedla i bawcie się na cyklu imprez zatytułowanych „Zimowe Osiedle Wilno”

Od 17 grudnia i przez kolejne najbliższe tygodnie, na terenie Osiedla Wilno zlokalizowanego na warszawskim Targówku przy ul. Wiernej 24, spółka Dom Development S.A. przygotowała szereg atrakcji dla rodzin spragnionych zimowej rozrywki. Wydarzenia organizowane
w ramach „Zimowego Osiedla Wilno” są doskonałym sposobem na zagospodarowanie zimowego, feryjnego czasu. Już nie pierwszy raz to rozbudowujące się osiedle przyciąga warszawiaków. Po serii letnich pikników czas na doskonałe pomysły na zagospodarowanie zimowych weekendów!

Osiedle Wilno jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miejsc na mapie Warszawy. Co miesiąc przybywa tu kolejne liczne grono nowych mieszkańców – w szczególności osób młodych i rodzin z dziećmi. Chcemy, żeby naszym klientom mieszkało się tutaj jak najwygodniej. Oprócz tego, że zapewniliśmy pełną infrastrukturę z szybkim dostępem do stacji Metra Dworzec Wileński, to także staramy się przyciągać tego typu imprezami, podczas których w pełni można poczuć niezwykłą, przemiłą atmosferę. Dochowujemy wszelkich starań, by ciągle powiększająca się społeczność Osiedla Wilno stała się naszymi ambasadorami. – powiedział Radosław Bieliński, Rzecznik Prasowy Dom Development S.A.

Na sobotę, 17 grudnia 2016 r., w godzinach od 13:00 do 15:00 organizatorzy zaplanowali nie lada gratkę dla najmłodszych. Właśnie wtedy na Osiedle Wilno zawita sam Święty Mikołaj. Z workiem pełnym upominków będzie zachęcał dzieci do zabawy. Okazji do wykazania się będzie sporo, między innymi podczas interaktywnego przedstawienia “Jakiż to Święty rozdaje prezenty” w wykonaniu profesjonalnych aktorów teatralnych – Ewy Dobrowolskiej i Jarosława Gmitrzuka, a także przy okazji wspólnego lepienia bałwana, bitwy na śnieżki czy zabawie w dekorowanie „żywych choinek”.

A to już wiesz?  Nowy Rok i nowe standardy opieki okołoporodowej

W okresie bożonarodzeniowym na Osiedlu Wilno będzie można dać upust zimowemu szaleństwu na specjalnie przygotowanym lodowisku o powierzchni 300 m². Bezpłatna atrakcja będzie czynna codziennie
w terminie od 20 grudnia 2016 r. do 1 stycznia 2017 r. więcej informacji na www.osiedle-wilno.pl/zima

7 stycznia 2017 r. na scenie przy ul. Wiernej 24, w godzinach od 18:00 do 21:00 przewidziano Koncert na rozpoczęcie Karnawału. Mieszkańcy Warszawy będą mieli okazję posłuchać koncertu, na którym największe przeboje zagra coverowy zespół Smolnajt oraz wziąć udział w szeregu zimowo-noworocznych atrakcji. Aktorzy rewiowi przygotują noworoczne show, a na scenie ze swoim repertuarem pojawi się niespodzianka – jedna z gwiazd polskiej muzyki.

Natomiast podczas warszawskich ferii zimowych (11-26 lutego 2017 r.) na terenie Osiedla Wilno można będzie doświadczyć zimowego szaleństwa na specjalnie rozstawionym, bezpłatnym lodowisku czy górce do zjeżdżania na sankach. Mniej zaawansowanym w jeździe na łyżwach codziennie pomagać będą instruktorzy, a w weekendy całe rodziny będą mogły wspólnie wziąć udział w szeregu przewidzianych dla nich zimowych atrakcji. Przy śnieżnej pogodzie organizowane będą weekendy biegowe, podczas których doświadczeni instruktorzy wprowadzą uczestników w świat narciarstwa biegowego. Wszystko to w ramach Rodzinnego Centrum Feryjnego Warszawy na Osiedlu Wilno.

„Zimowe Osiedle Wilno“, zorganizowane z myślą o umożliwieniu rodzinom spędzenia wspólnego, wolnego, zimowego czasu to inicjatywa jak żadna inna. Moc atrakcji gwarantowana.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Święty Mikołaj na warszawskim Targówku Dziecko, LIFESTYLE - Odkryjcie czar niezwykłej lokalizacji warszawskiego osiedla i bawcie się na cyklu imprez zatytułowanych „Zimowe Osiedle Wilno”
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy