Dziecko LIFESTYLE

Wakacyjne przygody dla najmłodszych w Port Łódź Junior

Dla dzieci to najbardziej wyczekiwany czas w roku – mowa oczywiście o wakacjach! Port Łódź Junior na najbliższe dwa miesiące przygotował dla maluchów niesamowite tematyczne

Data publikacji: 2018-07-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wakacyjne przygody dla najmłodszych w Port Łódź Junior
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Dla dzieci to najbardziej wyczekiwany czas w roku – mowa oczywiście o wakacjach! Port Łódź Junior na najbliższe dwa miesiące przygotował dla maluchów niesamowite tematyczne atrakcje.

Wakacyjne przygody dla najmłodszych w Port Łódź Junior Dziecko, LIFESTYLE - Dla dzieci to najbardziej wyczekiwany czas w roku – mowa oczywiście o wakacjach! Port Łódź Junior na najbliższe dwa miesiące przygotował dla maluchów niesamowite tematyczne atrakcje.

Dla dzieci to najbardziej wyczekiwany czas w roku – mowa oczywiście o wakacjach! Port Łódź Junior na najbliższe dwa miesiące przygotował dla maluchów niesamowite tematyczne atrakcje. Na dobry początek mali goście sali zabaw wraz z animatorkami wybiorą się w daleką podróż dookoła świata, a także spotkają przyjazne dinozaury!

W Port Łódź Junior najmłodsi mają do dyspozycji basen z piłeczkami, zabawki, kolorowanki, książki oraz maskotki. Na dzieci czeka też przebieralnia, w której znajdują się m. in. stroje księżniczek, strażaków, piratów czy wróżek. Animatorki codziennie dbają o to, aby maluchy ciekawe i kreatywnie spędziły czas ze swoimi rówieśnikami. Podczas tegorocznych wakacji, każdego dnia w sali zabaw Port Łódź Junior odbywać się będą tematyczne zabawy, na które Centrum zaprasza bezpłatnie.

Do końca tygodnia (z wyłączeniem niedzieli niehandlowej 8 lipca), dzieci  będą poznawać świat oraz zwiedzać różne miasta i kraje. Animatorki przygotowały dla małych podróżników specjalną wielką mapę, na której maluchy będą zaznaczały kolejno poznawane miejsca. A może warto spędzić wakacje na własnej wyspie? W dziecięcej wyobraźni wszystko jest możliwe i w „Juniorze” także! Wraz z animatorkami najmłodsi będą bawić się w projektowanie swojej wymarzonej wysepki, jaka ona będzie? Natomiast od poniedziałku, 9 lipca, w Port Łódź Junior pojawią się sympatyczne zabawkowe dinozaury. Zaplanowane zostały konkursy oraz zajęcia plastyczne, na których najmłodsi z pomocą animatorek wykonają własnego kolorowego „dinusia”.

Port Łódź Junior zaprasza dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Sala zabaw czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, natomiast w weekendy w godzinach 10:00 – 20:00.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wakacyjne przygody dla najmłodszych w Port Łódź Junior Dziecko, LIFESTYLE - Dla dzieci to najbardziej wyczekiwany czas w roku – mowa oczywiście o wakacjach! Port Łódź Junior na najbliższe dwa miesiące przygotował dla maluchów niesamowite tematyczne atrakcje.
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy