Aktualności

Bezpłatne zabiegi dentystyczne na Dzień Kobiet

Bezpłatne zabiegi dentystyczne na Dzień Kobiet
Warszawa, 27.02.2015 Bądź piękna na Dzień Kobiet ? bezpłatne zabiegi profilaktyczne 8 marca większość kobiet chce wyglądać szczególnie ładnie. Mając na uwadze piękno pań, już

Warszawa, 27.02.2015

Bądź piękna na Dzień Kobiet ? bezpłatne zabiegi profilaktyczne

8 marca większość kobiet chce wyglądać szczególnie ładnie. Mając na uwadze piękno pań, już dwa dni wcześniej wybrane warszawskie gabinety stomatologiczne będą bezpłatnie wykonywać zabiegi dentystyczne upiększające uśmiech. W ich skład wchodzą: usuniecie kamienia nazębnego (skaling), piaskowanie i fluoryzacja.

Gwarantem zdrowych, pięknych zębów jest przede wszystkim profilaktyka, dlatego co pół roku należy je kontrolować oraz wykonywać zabiegi higienizacyjne i wzmacniające uzębienie, takie jak skaling, piaskowanie i fluoryzacja. Skaling wykonuje się najczęściej przy pomocy ultradźwiękowych urządzeń stomatologicznych, które rozbijają kamień, nie uszkadzając tkanek zęba. Piaskowanie, polegające na aplikowaniu specjalnego proszku z cieniutkiej dyszy pod dużym ciśnieniem, likwiduje przebarwienia i osad nazębny. Oba zabiegi mogą dać efekt wybielenia zębów. Usunięcie nalotu z zębów, który na co dzień jest niewidoczny potrafi znacznie rozjaśnić uśmiech. Fluoryzacja natomiast wzmacnia zęby i, poprzez budowanie grubości szkliwa, ogranicza ryzyko próchnicy.
Z zabiegów będzie można skorzystać w czterech placówkach Prima-Dent w Warszawie: przy ulicy Grójeckiej 77, Króżańskiej 20, Targowej 33a, oraz Targowej 67/2. Wymagane są wcześniejsze zapisy do konkretnego gabinetu. Rejestracja rusza 4 marca. Zabiegi będą wykonywane 6 marca.
Powinniśmy dbać o swoje zęby, szczególnie, jeśli lubimy się uśmiechać. Regularne wizyty u dentysty nie tylko ustrzegą nas od próchnicy, ale również znacząco poprawią biel zębów. Warto podkreślić, że uśmiech jest jedną z pierwszych rzeczy, na które zwraca się uwagę przy poznawaniu nowej osoby, dlatego powinien być nie tylko szczery, ale także zdrowy i piękny. A płeć piękna zawsze powinna błyszczeć olśniewającym uśmiechem, którego życzę na co dzień wszystkim kobietom z okazji 8 marca ? mówi lek. dent. Przemysław Uliasz, kierownik kliniki NZOZ Prima-Dent.
Adresy i numery telefonów gabinetów:

Prima-Dent ul. Grójecka 77
tel.: 22 822 28 89

A to już wiesz?  ?Płodne Dni? ? zgłoś się na bezpłatne badania i sprawdź swoją płodność!

Prima-Dent ul. Króżańska 20
tel.: 22 849 99 92
tel.: 22 849 53 67

Prima-Dent ul. Targowa 33a
tel.: 22 618 93 60
tel.: 22 618 95 60

Prima-Dent ul. Targowa 67/2
tel.: 22 619 76 16
tel.: 22 618 31 30

?Lekcja stomatologii? to inicjatywa Fundacji ?Nadzieja dla Zdrowia? oraz NZOZ Prima-Dent w Warszawie, której celem jest pozytywne wpłynięcie na świadomość, a docelowo na stan i przyszłość uzębienia Polaków oraz wyeliminowanie stresu stomatologicznego. W ramach kampanii organizowane są między innymi lekcje edukacyjne dla przedszkoli, szkół, uniwersytetów trzeciego wieku oraz przedsiębiorstw, w czasie których uczestnicy zapoznawani są z technikami dbania o zdrowie jamy ustnej oraz redukcji stresu stomatologicznego. Kampania została objęta patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka, Pracodawców RP, Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Burmistrza Dzielnicy Mokotów, Burmistrza Dzielnicy Praga Północ, Wydziału Lekarsko ? Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Warszawskiego, Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz patronatami medialnymi Stomatologii Współczesnej, infoDENT24.pl, Nowej Stomatologii, Dental Radia, Art of Dentistry oraz Asystentki i Higienistki Stomatologicznej. Akcja promocji zdrowia jamy ustnej u dzieci i młodzieży pod hasłem ?Lekcja stomatologii? prowadzona jest od 1999 roku. Do tej pory wzięło w niej udział już ponad 30 tysięcy uczniów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy