Ciąża i poród

Suplementacja młodych mam

Suplementacja młodych mam
Informacja prasowa Poznań, 31 maja 2017 Suplementacja młodych mam Niechciane kilogramy po ciąży to problem niejednej świeżo upieczonej mamy. Jak się pozbyć dodatkowych centymetrów? Doskonałą

Informacja prasowa
Poznań, 31 maja 2017

Suplementacja młodych mam

Niechciane kilogramy po ciąży to problem niejednej świeżo upieczonej mamy. Jak się pozbyć dodatkowych centymetrów? Doskonałą alternatywą dla wyniszczających
i monotonnych diet jest Kreacja Ciała i Program Przemiany Metabolicznej. Nie tylko pozwoli uzyskać wymarzoną sylwetkę, ale również oczyści organizm ze zbędnych toksyn i poprawi jakość życia młodych mam.

Suplementacja to podstawa
Zapotrzebowanie na składniki odżywcze w diecie młodych mam po okresie karmienia piersią niewątpliwie wzrasta. Świeżo upieczone mamy potrzebują większej ilości witaminy A,D,C,E czy wielonasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3, które mają fundamentalne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Nie tylko poprawiają ukrwienie mózgu, ale również stymulują przemianę materii, wzmacniają kości oraz zmniejszają ryzyko występowania chorób sercowo-naczyniowych. Jak się okazuje, nasz organizm nie jest w stanie ich samodzielnie wytworzyć, dlatego muszą być dostarczane wraz z pożywieniem lub uzupełniane naturalnymi i łatwo przyswajalnymi suplementami.

– Czasem trudno jest pozyskiwać niezbędne witaminy z pożywienia, ponieważ ich zawartość
w produktach obniża się, dlatego warto uzupełniać niedobory poszczególnych składników za pomocą naturalnych i łatwo przyswajalnych suplementów. Dzięki nim młode mamy mogą uzyskać dzienne zapotrzebowanie na poszczególne składniki, których brakuje w codziennym pożywieniu. Środki te są dostępne bez recepty, jednak przed ich zakupieniem i zażywaniem warto skonsultować się z ekspertem, który zaleci odpowiednią dietę w połączeniu z mądrą suplementacją. – mówi Izabela Sowińska – Bajon, coach.

Dieta po porodzie
Po kilkutygodniowym połogu, młodym mamom często zostaje po ciąży kilka kilogramów nadwyżki, które organizm zmagazynował na czas karmienia malucha. Mniej więcej po półrocznym karmieniu piersią waga powinna wrócić do stanu sprzed ciąży. Niekarmiącym mamom w powrocie do wymarzonej sylwetki pomoże rozsądna dieta w połączeniu z odpowiednią suplementacją i zdrowym stylem życia.

A to już wiesz?  Bliny serowo-ziemniaczane

– Wiele młodych mam chce wrócić do swojej sylwetki sprzed ciąży. Jak się okazuje, by zrzucić zbędne kilogramy, świeżo upieczone mamy wcale nie muszą gorączkowo biegać po supermarketach w poszukiwaniu produktów, które przynoszą znikome efekty. W tym wypadku warto postawić na oczyszczającą dietę, która doda energii do sprostania nowym wyzwaniom oraz poprawi nastrój i jakość życia. Młodym niekarmiącym mamom i tym, które karmienie piersią mają już za sobą, szczególnie polecam dedykowany Kreacji Ciała Program Przemiany Metabolicznej z zastosowaniem mądrej suplementacji. Głównym założeniem programu jest oczyszczanie organizmu, zdrowe odżywianie ciała, poprawienie jakości życia, a nie odchudzanie. Utrata wagi jest tylko skutkiem ubocznym pozbycia się odpadów przemiany materii. Dlatego wybierając dietę należy wybrać taką, która zagwarantuje zarówno zrzucenie zbędnych kilogramów, jak i zdrowie. Bo przecież zdrowa mama, to szczęśliwa mama. – mówi Izabela Sowińska-Bajon, coach.

Więcej informacji: http://kreacjaciala.pl/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy